Seyyar Tuvalet Kabini

Sektörün öncüsü lider üretici kimliği ile üretim gerçekleştiren Karmod uluslararası standartlarda ve çok sayıda alternatif modelde seyyar tuvalet kabini imal ediyor. Yüksek kalitedeki ürünlerimizin tamamının ortak yanı kullanıma hazır, kolay yer değiştirebilen, fonksiyonel kullanım özellikleridir.

Tuvalet ve duş ürünlerimiz 4 ayrı kategoride üretim yapılmaktadır. Bunlardan ilki polyester modüler wc’dir. Bu modelimiz tekli üniteden 8’e kadar çoklu ünitede imal edilmektedir. Tuvalet üniteleri alaturka, alafranga (klozet) ve duş alternatiflidir. Temiz ve atık su girişleri kolaylık açısından yandan sağlanmıştır. Bu ürünlerimizde engelli wc çözümü de uluslararası standartlarda sunulmaktadır.

Tam anlamıyla seyyar tuvalet kabinimiz mavi renkli polietilen özel ürün tarzında olup temiz su ve atık su depolama tankı mevcuttur. Ünite olarak klozet dahildir. Seyyar yapısıyla uluslararası fuar ve spor gibi organizasyonlarda, toplu pikniklerde, açık hava konserleri ve mitinglerde kullanımı çok yaygındır. Oldukça hafif ürün yapısıyla kolayca taşınabilir.

Bir diğer hazır ürün çeşidimiz panel kabin tuvalettir. Sac strafor, sac panel sistemine sahip olup yer taşı, klozet ve duş teknesi ünitelidir. Elektrikten suya kullanıma hazırdır. Kolayca sevk edilebilir.

Ekonomik tuvalet özelliğindeki ürünümüz olan eko wc polyester panel sistemiyle üretilmekte olup 115x120 ölçüsüyle çok az yer kaplar. Elektrikten suya kullanıma hazır özelliktedir. Müşteri tercihlerine göre seçenek olarak klozet, alaturka ve duş teknesi üniteli tarzlarda üretim yapılmaktadır.

Seyyar Tuvalet Kabin

seyyar tuvalet
seyyar tuvalet kabini
engelli wc kabin
engelli tuvaleti
seyyar tuvalet kabin
seyyar tuvalet modelleri
piknik tuvalet kabini
kamp tuvaleti
seyyar tuvalet fiyatları
seyyar wc
seyyar wc fiyatları
seyyar tuvalet fiyat
plaj tuvaleti
harici tuvalet
seyyar tuvalet modelleri ve fiyatları

Seyyar Tuvalet hayatın akışını kolaylaştırır

Hazır yapı sektörünce farklı kullanım alanlarına özel tasarlanan seyyar tuvalet sunduğu çözümle hayatın akışını kolaylaştırıyor. En az yer kaplayan en iyi tasarıma sahip bu harika ürün birçok alanda pratik kullanım özelliğiyle öne çıkıyor. Şehir meydanları, park ve bahçeler, okullar ve hastaneler, camiler, piknik alanlar, Pazar yerleri gibi birçok alanda seyyar wc kullanılıyor. Birden çok alternatifi olan uygulamayla alaturka yer taşı veya klozet üniteli modellerde hazırlanıyor.

Engelli kullanımına özel üretimlerde gerçekleştiriliyor. Engelli seyyar tuvalet modelinde oldukça fonksiyonel kullanıma sahip giriş rampası ve özel geniş kapı bulunuyor. Giriş kapısında özel açılır kapı uygulamalarına kolaylık kazandıran sistemlerde üretim yapılabiliyor. İç ünitede uluslararası engelli kullanım standartlarına uygun tuvalet ünitesi, lavabo ve özel tutmaçlar uygulanıyor. Engelli seyyar wc modelinin en yaygın kullanıldığı yer arasında şehir meydanları, parklar, okul ve hastaneler ilk sırada geliyor.

Hazır konsept seyyar wc

En iyi marka üretici firma garantisiyle sunulan seyyar wc kullanıma hazır konseptiyle çok pratik. Tekli üniteler genelde stoktan hazır satışa sunulmakta olup aynı gün sevk edilebilmektedir. Ürünü oldukça cazip kılan özelliklerin en başında kullanıma hazır üretim modeline sahip olması. Ürünü aracın yanaştığı her yere kolayca indirilebiliyor. Teslim aldığınızda atık ve temiz su tesisatları ana şebekeye kolayca bağlantılanabilecek şekilde hazır geliyor. Seyyar Tuvalet modelinde tercihinize göre ünite uygulanıyor. Alaturka yer taşı, alafranga klozet veya duş modelinde ünite tercihinde bulunabilirsiniz.

Aynı şekilde lavabo ve musluklar, ayna, sabunluk, tuvalet kağıtlığı kullanıma hazır üretiliyor. Elektrik tesisatı tüm seyyar tuvalet kabinlerinde yangın güvenliğinde özel proje ile uygulanıyor. Elektrik tesisatı iç kapı üzerinde yer alan tam amper değerindeki ISO belgeli sigortaların bulunduğu kutuda toplanıyor. Kabin dışına yerleştirilen özel buatla ana akım bağlantısı kolayca yapılarak seyyar tuvalete elektrik enerjisi verilebiliyor. Ana şebekenin bulunmadığı kullanım yerlerinde GES güneş enerjisi panelleriyle kabine enerji sağlanabiliyor.

Temiz su hattının bulunmadığı kullanım alanlarında kabin üzerine yer alan veya başka bir platforma yerleştirilen su deposundan ihtiyaç karşılanabiliyor. Kanalizasyon hattı veya rögar bulunmayan alanlar için 250 veya 500 litrelik atık depoları sisteme entegre edilebiliyor.

Seyyar tuvalet fiyatlarıyla bütçenizi rahatlatın

Uzun ömürlü kullanım kalitesinde her detayıyla hazır üretimle sunulan seyyar tuvalet fiyatlarıyla bütçeniz rahatlayacak. Klasik inşaat yöntemleriyle inşa edilen tuvaletlere göre seyyar wc kıyaslanmayacak kadar ekonomik. Satın aldığınız mobil yapı içerisinde tuvalet ünitesi, lavabo, havalandırma menfezi, elektrik ve su tesisatı ile hazır. Üstelik ayna, tuvalet kağıtlığı ve askı gibi detaylar da unutulmamış. Oysa klasik yöntemle inşa ettireceğiniz wc yapısı için malzemeyle beraber çok sayıda ustaya ihtiyaç duyacaksınız. Tuğla duvarcı, sıvacı, elektrikçi, su tesisatçısı, kapı ve pencereci gibi farklı ustalar yapı maliyetini hazır ünitelerle kıyaslanamayacak kadar artıracak.

İşletmenize, sosyal tesise, fabrikaya, şantiyeye, parklara hatta evinizin bahçesine pratik wc yerleştirmek seyyar tuvalet fiyatları ile çok kolay, çok ekonomik. Şimdi sipariş ver kısa sürede arzu ettiğiniz yere gelsin. Geldiğinde anında kullanmaya başlayın, seyyar tuvalet tercihiyle işinizi kolaylaştırın.

Portatif tuvalette en iyisi

En iyi kullanım ergonomisi, en kaliteli malzeme tercihi, güvenli elektrik ve su tesisat sistemi Karmod portatif tuvalet yapılarında. Dış görünümde şıklık, iç yerleşimde kullanımı kolaylaştıran ergonomisi ile en iyi tasarım seyyar wc modelinde bir arada. Üretim tarzı olarak üç ayrı yapı modeliyle hazırlanan mobil tuvalet ürünlerinin her biri aynı kalite üstünlüğüne sahip.

Yapıların elektrik ve su tesisatları her ürüne özel hazırlanmış projeye göre gerçekleştiriliyor. Elektrik tesisatları tam yangın güvenliğine sahip olup en iyi kablo ve sigorta markaları tercih ediliyor. Tesisat üretimin her aşamasında kalite kontrol aşamalarından geçirilerek gerçekleştiriliyor. Seyyar tuvalet kabininin temiz ve atık su tesisatları en iyi malzeme kullanımıyla projeye göre çekiliyor. Wc üniteleri, vitrifiye malzemeleri ve armatürlerde de aynı kalite muhafaza ediliyor.

Seyyar wc modelleri

Lider marka yenilikleriyle seyyar wc modelleri üç ayrı üretim şekliyle gerçekleştiriliyor. Üretim tarzının dışında kabin ünite sayısına göre de tekli, ikili, dörtlü gibi modeller sıralanıyor. Bunlardan ilki CTP teknolojisiyle üretilen polyester kabinler iç ve dış mimarisiyle türünün en iyisidir. Panel kabin sistemindeki portatif tuvalet yapıları da gerek paslanmaz metal aksamları gerekse sandviç panel duvarlarıyla uzun ömürlü kullanımda. Polietilen hammaddeden üretilen mobil wc alaturka yer taşı ve klozet alternatifleriyle en iyi kalite donatılarına sahip.

Tekli tuvalet üniteleri en yaygın kullanıma sahip olmakla beraber ikili ve üçlü mobil üniteler de yoğun tercih görenler arasında. Üçlü seyyar wc modeli yer taşı, klozet ve duş ünite alternatiflerini aynı anda sunabilme gibi önemli bir avantaja sahip. Dörtlü üniteye kadar seyyar tuvalet modelleri fabrikadan kullanıma hazır sevk edilirken beş ve üzeri üniteler demonte naklediliyor. Demonte mobil üniteler tüm malzemeleriyle kurulum yerine taşınıyor. Karmod uzmanınca başka malzemelere ihtiyaç duyulmadan kısa sürede montajlanarak kullanıma hazır hale getirilerek teslim ediliyor. Çoklu seyyar wc modellerinde klozet, yer taşı, duş üniteleri müşteri tercihine göre istenilen adette uygulanabiliyor. Bay ve bayan kullanımına özel farklı ana kapı girişleri yapılabiliyor veya engelli kullanımına özel engelli wc ünitesi hazırlanabiliyor.

Hijyen kolaylığı seyyar tuvalet modelinde

Yıpranmaz, paslanmaz, çürümez kaliteli yapısıyla seyyar tuvalet modellerinin temizliği çok kolaydır. İç ve dış tüm detaylar tazyikli su veya nemli bezle kolayca temizlenir hijyenik sağlıklı ortamlar hazırlanır. Temizlik aşamalarında yıpranma oluşmaz ve en inatçı lekeler kolaylıkla giderilir. Yapı ünitelerine yerleştirilen havalandırma menfezleriyle seyyar tuvalet içerisindeki istenmeyen kokuların oluşması engellenir.

Portatif Tuvalet Parkta, Şantiyede, Tarlada

Portatif tuvalet farklı kullanım alanlarına pratik WC duş çözümü getiriyor. Hazır ünitelerle tüm kullanım alanlarında tuvalet ihtiyacı anında çözülüyor. Park ve bahçelerde, piknik ve mesire alanlarında, meydanlarda, cami şadırvanlarında, inşaat şantiyelerinde, tarlada. Portatif tuvalet nerede ihtiyaç duyulursa orada. Bu nedenle toplu konuttan yol yapıma, havalimanı inşaatından barajlara proje gerçekleştiren çok sayıda yatırımcı işçi şantiye kamplarında portatif tuvalet modellerini tercih ediyor. Pratik çözüm getiren hazır WC modelini maden sahaları da pratikliğiyle değerlendiriyor. Tekli veya çoklu ünite tercihinize göre standart uygulamalı üretim alternatifleriyle seçiminize özel. Yer taşı, klozet veya duş kabini ihtiyacınız nelerse o ünitede hazır üretim. Çanakkale’de domates tarlalarında, Aydın’da enginar bahçesinde, Adana’da karpuz tarlasında, Nevşehir’de patates yazısında (tarla), Sakarya’da fındık bahçelerinde her yerde portatif tuvalet rahatlığı.

Mobil Tuvalet Hayatı Kolaylaştırır

Tuvalet ünitesiyle yanı sıra atık ve temiz su sistemin bir arada düşünüldüğü mobil tuvalet hayatı kolaylaştırıyor. Mobil taşınabilir üniteleriyle tuvalet sorununu en pratik çözüm getiriyor. Mobil tuvalet modelleri üç ayrı ünitede üretilebiliyor. Alafranga klozet, alaturka yer taşı veya duş kabini ünite tercihiyle seçiminize özel. Ünite üst kısmında yapıya birleşik şekilde temiz su haznesi yer alıyor. Temiz su merkezi şebekesinin bulunmadığı şantiye, tarla, piknik alanı gibi çok sayıda kullanım alanında su depolama tankıyla su sorununu ortadan kaldırıyor. Aynı şekilde ünitenin alt kısmında yer alan atık haznesi merkezi kanalizasyon şebekesine ihtiyaç duyulmadan pratik kullanımı kolaylaştırıyor. Haznede biriken atık vakum makineli araçlarca çok pratik şekilde çekilerek boşaltılabiliyor. Klozet, yer taşı veya duş teknesi modelinin hepsinde aynı kullanım ergonomisi ve konforu en iyi tasarımda.

Anında Kullanıma Hazır Tuvalet

WC duş gibi önemli bir ihtiyaç alanında pratik çözüm sunan hazır tuvalet nerede isterseniz orada anında kullanıma hazır. Tekli üniteden çoklu üniteye ne kadar tuvalet yapısı ihtiyacınız varsa inşa süreçlerini geride bırakarak hazır tuvalet modellerinden en uygun modeli seçebilirsiniz. Ünite içerisinde duş, klozet veya yer taşı alternatifleri tercihinize göre standart üretim avantajıyla. 135x135 veya 150x150 tekli üniteden çoklu ünitelere her modelde ünitelerle birlikte elektrik ve su tesisatlarıyla hazır. Seçtiğiniz ünite haricinde Karmod hazır tuvalet modellerinin tamamında taharet muslukları, duşlu ünitelerde batarya ve duş telefonu, el yıkama lavabosu, tuvalet kağıtlığı, ayna ve askılık gibi aksesuarlarda montajlanmış durumda. Yapının elektrik tesisatı aydınlatma armatürlerine kadar güvenli şekilde üretiliyor. Hazır tuvalet kabinlerini hemen devreye almak atık ve temiz su çıkışlarını merkezi şebekelere bağlantı yaptırmanız kadar kolay. Merkezi şebekeler bulunmayan kullanım yerlerinde hazır tuvalet kabinlerine temiz su deposuyla septik tankları kullanarak sorunu kolayca çözebilirsiniz.

İhtiyaç Nerede Mobil WC Orada

115x112 cm çok az yer kaplayan özel tasarımlı ölçüsüyle mobil WC tuvalet ihtiyacının bulunduğu her yerde kolay ve pratik çözüm sunuyor. Özel polietilen hammaddeden üretildiğinden mukavemeti oldukça yüksek olup transferi hafif yapı özelliğiyle çok kolay. Ne zaman arzu edilirse farklı kullanım alanlarına anında alınabilir. Uzak mesafelere araca yüklenerek kolayca taşınabilir. Pratik kullanım özelliğiyle mobil WC miting gibi etkinliklerle uluslararası spor ve turizm organizasyonlarında en çok tercih edilen tuvalet modelidir. Klozet, yer taşı ve duş teknesi ünitelerinin tamamı kullanıma hazırdır. Tasarımda yapının üst kısmına temiz su haznesi ve alt kısmına da atık su haznesi yerleştirilmiştir. Bu yerleşimle birlikte mobil WC ürünlerine tam anlamıyla kolay kullanım özelliği kazandırılmıştır.

Ünite içerisinde kullanım konforu için her detay düşünülmüş durumda. Mobil WC standart ünite üretimlerine el yıkama lavabosu, taharet musluğu, havalandırma borusu, pisuar, rezervuar, klozet kapağı, sıvı sabun dispenseri, kağıt havluluk ve tuvalet kağıtlığı, askılık, ayna, boş – dolu göstergeli kapı kilidi standart olarak hazır üretilerek yapılara montajlanmaktadır.

Mekandan Mekana Taşınabilir Portatif WC

Farklı kullanım alanlarının tamamında ihtiyaç duyulan tuvalet yapıları için portatif WC en pratik çözüm sunuyor. Tüm modeller kolayca yer değiştirilebiliyor, uzun mesafelere araca yüklenerek yine kolayca transfer edilebiliyor. Kolay taşınabilir özelliğiyle özellikle şantiye yatırımcıları portatif WC modellerini tercih ediyor. Yol yapım, baraj ve köprü, demir yolu ve havalimanı gibi şantiye projelerinde portatif WC yatırımcıya kazandırıyor. Değişen proje alanlarında defalarca taşınarak kullanım avantajı sunduğundan tekrar tekrar tuvalet ve duş için bütçe ayırma yükünden kurtuluyorlar. Taşımak için yapının sahaya geldiği gibi ana bağlantılarını sökmeleri yeterli. Arkada yer alan atık ve temiz su bağlantı borularıyla arka üst kısımda yer alan elektrik buatını sökerek yapıyı kolayca taşımak mümkün. Yeni kullanım yerinde aynı bağlantıları merkezi şebekelere bağlayarak portatif WC tekrar kullanıma hazır hale getirilebilmektedir.

Hazır Tuvalet Kabinleri İle Sorunsuz Hayat

Karmod hazır tuvalet kabinleri ile hem zamandan hem de bütçeden kazanın. Tuvalet kabini sorununu kullanıma hazır ünitelerle çözümleyin inşa süreçlerini tamamıyla geride bırakın. Sıfırdan yeniden bir yapı inşa etmek için zamanınızı boşa harcamayın. Proje çizimi, temel beton, tuğla duvar, çatı, sıva, boya, elektrik ve su tesisatı için ihtiyaç duyulan tüm malzemeleri geride bırakın. Üstelik basit bir tuvalet inşaatı için çok sayıda usta ile muhatap olmaktan da kurtulun. İster tekli ister çoklu ünitede hazır tuvalet kabinleri siparişini verin kapınıza kadar gelsin. Aynı gün devreye alın inşa süreçleriyle uğraşarak zamanınızı ve paranızı boya harcamayın. Karmod uzmanlığıyla projelendirilip üretilen çok sayıda hazır tuvalet kabinleri seçiminize özel model sunumuyla sorunsuz bir hayat için tasarlandı.

Polietilen Seyyar Tuvalet Fiyatları Bütçenizi Güldürecek

Uzun ömürlü ve pratik kullanımda sorunsuz bir WC kabini arayanlara özel polietilen seyyar tuvalet fiyatları ile de bütçelere kazandırıyor. Şantiyeden piknik alanlarına, okullardan spor tesislerine birçok alanda tuvalet ihtiyacı duyulduğunda tüm kolaylıklarıyla cazip polietilen tuvalet fiyatları ekonomisiyle kazandırıyor. Üstelik son derece işlevsel tuvalet çözümüyle yatırımcıları inşa süreçleriyle uğraşarak zaman harcamaktan kurtarıyor. Yer taşı, klozet veya duş kabini üniteli yenilikçi polietilen seyyar tuvalet modelleri Karmod uzmanlığıyla beğeninize özel.

Dilediğiniz ünitede Seyyar Tuvalet Kabini

Alaturka yer taşı, alafranga klozet veya duş tekneli dilediğiniz ünitede seyyar tuvalet kabini beğeniniz için hazır. Fabrikalar, piknik alanları, sosyal tesisler, kent meydanları ihtiyaç neredeyse Karmod seyyar tuvalet kabini orada. Üstelik tekli, ikili, üçlü ve çoklu ünite plan sunumuyla. Atık ve temiz su tesisatlarıyla armatürleri, güvenli elektrik tesisatları ve aydınlatma armatürlerine varana kadar seyyar tuvalet kabinleri her yerde kullanıma hazır.

Seyyar Tuvalet Kabini - Engelli WC Kabini

seyyar tuvalet
seyyar tuvalet kabini
engelli wc kabin
engelli tuvaleti
seyyar tuvalet kabin
seyyar tuvalet modelleri
piknik tuvalet kabini
kamp tuvaleti
seyyar tuvalet fiyatları
seyyar wc
seyyar wc fiyatları
seyyar tuvalet fiyat
plaj tuvaleti
harici tuvalet
seyyar tuvalet modelleri ve fiyatları