444 20 35

Seyyar Tuvalet Kabini

Sektörün öncüsü lider üretici kimliği ile üretim gerçekleştiren Karmod uluslararası standartlarda ve çok sayıda alternatif modelde seyyar tuvalet kabini imal ediyor. Yüksek kalitedeki ürünlerimizin tamamının ortak yanı kullanıma hazır, kolay yer değiştirebilen, fonksiyonel kullanım özellikleridir.

Tuvalet ve duş ürünlerimiz 4 ayrı katogaride üretim yapılmaktadır. Bunlardan ilki polyester modüler wc’dir. Bu modelimiz tekli üniteden 8’e kadar çoklu ünitede imal edilmektedir. Tuvalet üniteleri alturka, alafranga (klozet) ve duş alternatiflidir. Temiz ve atık su girişleri kolaylık açısından yandan sağlanmıştır. Bu ürünlerimizde engelli wc çözümü de uluslararası standartlarda sunulmaktadır.

Tam anlamıyla seyyar tuvalet kabinimiz mavi renkli polietilen özel ürün tarzında olup temiz su ve atık su depolama tankı mevcuttur. Ünite olarak klozetlidir. Seyyar yapısıyla uluslararası fuar ve spor gibi organizasyonlarda, toplu pikniklerde, açık hava konserleri ve mitinglerde kullanımı çok yaygındır. Hafif ürün yapısıyla kolayca taşınabilir.

Bir diğer hazır ürün çeşidimiz panel kabin tuvalettir. Sac strafor sac panel sistemine sahip olup yer taşı, klozet ve duş teknesi ünitelidir. Elektrikten suya kullanıma hazırdır. Kolayca sevk edilebilir.

Ekonomik tuvalet özelliğindeki ürünümüz olan eko wc polyester panel sistemiyle üretilmekte olup 115x120 ölçüsüyle çok az yer kaplar. Elektrikten suya kullanıma hazır özelliktedir. Müşteri tercihlerine göre opsiyonel olarak klozet, alaturka ve duş teknesi üniteli tarzlarda üretim yapılmaktadır.

Seyyar Tuvalet Kabini - Engelli WC Kabini

Mobo Seyyar WC Kabin
Seyyar Panel WC Kabin
Seyyar Panel Duş Kabini
Polyester WC Kabin
Engelli WC Kabin
Seyyar Tuvalet Kabini
Polietilen Seyyar Tuvalet Kabini