Bekçi Kabini

Hazır ve pratik yapısıyla beraber ekonomik özelliği ile Karmod polyester Bekçi Kabini hesabını bilenlerin tercihi. İster 150x150 kabin yer kaplamayan ebatı veya 50 metrekareye varan özel güvenlik noktası bekçi kabinlerine kadar hazır kabinin markası Karmod. Hazır bekçi kabini Fabrikalar, marketler, AVM’ler, alışveriş merkezleri, park ve bahçeler gibi güvenlik gerektiren her yerde güvenle kullanılmaktadır.

Polyester Bekçi Kabinleri

Polyester bekçi Kulübesi
Bekçi Kabini
Bekçi Kabini
Bekçi Kabini
Bekçi Kabini
Bekçi Kabini
Bekçi Kabini
Bekçi Kabini
Polyester Bekçi kabini
Mobo Bekçi Kabini
Bekçi Kabini
Mobo Bekçi kulübesi
bekçi Kulübesi Fiyatları
Bekçi Evleri
Gece Bekçi kulübesi
Güvenlik Kulübesi
Bekçi Kabini Modelleri
Bekçi Kabin Fiyatları
Bekçi Kulübesi
Bakçi Kabinleri

Bütçenize özel Bekçi Kabin fiyatları

Zor şartlarda görev alarak güvenliğinizi sağlayacak personele bütçenize özel Bekçi Kabin fiyatları ile sahip olun. Ne amaçla kullanacağınız, yapı içerisinde kaç personelin görev alacağı gibi detayları paylaşmanız en iyi kabin tercihini yapmanız için yardımcı olacak. Lider marka ürün sunumuyla üç farklı modelde 50’li bulan farklı ölçüde bekçi kabin üretimi gerçekleştiriyoruz. Güvenlik kulübesi ihtiyacınızda en isabetli ürünü satın almanız için uzmanlığımızla destek oluyoruz. Doğru tercihle size özel yapıyı öneriyor ve bekçi kabin fiyatları bütçenize tasarruf kazandırıyoruz.

Her biri uzmanlıkla modern tesislerde hazırlanan güvenlik kulübelerimiz uzun ömür kullanımı, enerji tasarrufuyla kazandıran yalıtım üstünlüğü gibi avantajlarıyla benzerlerinden ayrılır. Dış tasarımda modern görünüm içte geniş mekan sunumumun kazandırdığı konforla bekçi kabini yapılarımız ergonomisiyle de farklı. Bekçi kabin fiyatları ile panel ve polyester kabin en çok tercih edilen yapılarımız arasında. Bu ürünler hazır imalatıyla genelde stoktan aynı gün sevk edilebiliyor. Bu avantajıyla acil güvenlik kulübesi ihtiyaçlarının karşılanmasına büyük kolaylık sağlıyor. Sipariş üzerine üretim yapılan Metropol kabin modeli ise daha lüks segmentteki tercihlere özel. Lüks bekçi kabin yapılarımız genelde holding merkezleri, elçilikler, özel toplu konut siteleri gibi alanlarda tercih ediliyor.

Güvenlik görevini kolaylaştıran Bekçi Kabini

Güvenlik yapılarında en iyi görev ortamının hazırlanabilmesi için iç mekan tasarımı son derece önemli. Sektördeki liderliğimizle bekçi kabini yapılarımızın iç tasarımına en iyi konforu yansıttık. Seyir görüş açıları genişledi, güvenlik personelinin görevi kolaylaştı, görev alanlarına konfor geldi. Üç yönde konumlandırılan kabin paneline göre maksimum genişlik ve yükseklikteki camlarla en iyi görüş açısına sahip.

Kapalı panel mukavemeti klima vb. cihazlar için ekstra desteklenerek montaj kolaylaştırılıyor. Bekçi kabini iklimlendirmesi kışın en soğuk gecelerinde ve yazın en sıcağında yalıtım üstünlüğüyle kolaylıkla yapılabiliyor. Güvenlik kulübesinde kışın sıcacık yazın en serin ortam konforu personele nefes aldırıyor. Yapının kapısında pvc birinci kalite ürün tercihi ve defalarca kullanıma uygun rahat açılabilir bağlantı sistemi uygulanmıştır. Bekçi kabini modellerinin tamamına standart uygulanan pencerelerdeki temperli cam tercihi iş güvenliğine katkı sağlıyor. Bu tercihle olası kırılma kaynaklı iş kazalarının önüne geçilmiştir. Projeli elektrik sisteminde anahtar ve prizler pratik kullanım ergonomisine göre özel yerleştirilmiştir.

Bu Bekçi kabiniyle güvenliğiniz emin ellerde

Kalitesi, yalıtım üstünlüğü ve uluslararası iş güvenliği standartlarında modern üretimli Bekçi kabini ile güvenliğiniz emin ellerde. Genel olarak iki farklı yapı modelinde üretilen güvenlik kulübesi yapılarının her ölçüsünde aynı konfor aynı kalite bir arada.

Polyester kabin modelinde dış görünümüyle konulduğu yerlere değer katan tasarım, iç mekan sunumuyla en iyi ergonomi var. Polyester, poliüretan ve jelkot modern hatta en iyi kalıplarla bir araya geliyor ortaya mükemmel kalitede bekçi kabinleri ortaya çıkıyor. Panel kabin sisteminde üretilen güvenlik kulübeleri de sandviç panel duvar ve çatı sistemi, paslanmaz uzun ömürlü metal aksamıyla en iyisi.

Tam yangın güvenliği bu bekçi kabin modellerinde. Her ölçüdeki yapıya özel projelendirilmiş elektrik tesisatı en iyi malzeme kullanımı ve işçilik uygulamasıyla tam yangın güvenliği bu kabinde. Elektrik tesisatında kullanılan kablo, sigortalar, anahtar ve prizler, aydınlatma armatürleri özellikle ISO kalite belgeli üretimlerden tercih ediliyor. Tüm bağlantılarda klemens kullanımıyla birleşim kaynaklı yangınlar tam olarak engelleniyor. Tesisat içeride kapı üzerine konumlandırılan sigorta kutusunda toplanıyor. Sigorta amperleri gerçek değerleriyle yapının aynı anda maksimum elektrik kullanımı dikkate alınarak en yüksek çekim gücünde tercih ediliyor. Sigortadan kabin dışında üstte yer alan ana akım buatına ulaşan kablolama buradan merkezi şebekeye güvenli olarak bağlantılanabiliyor. Tercih edilen armatürler yapı büyüklüğüne göre özel tercih edilmiş olup en aydınlık ortam sağlaması hedeflenmiştir. Karmod bekçi kabin modellerinin tamamı güvenli elektrik tesisat sistemine sahip olup güvenlik personeline tam güvenli çalışma ortamı kazandırır.

Tüm üretim aşamalarında kalite kontrol uygulamaları hassasiyetle gerçekleştirilen Karmod kabin personelinizi risklerden koruyarak güvenliğinize tam katkı sağlıyor. İzolasyonu yüksek çatı ve duvar panelleriyle personele yazın sıcağında serinlik kışın en soğuk gecelerinde konforlu görev yapmalarına büyük katkı sağlar. Yeni nesil teknolojilerle modern tesislerde üretilen bekçi kabinlerini seçerek personelinize görev performanslarını en iyi ortaya koyacakları yapıyı tercih edin.

Güvenliğinize özel Bekçi Kabinleri

Güvenlik kabini üretiminde dünya lideri marka kalite üstünlüğüyle hazırlan çok sayıda farklı ölçüde bekçi kabini bulunuyor. Her biri en iyi kullanım konforuna sahip güvenlik kulübelerinde standart olarak 30 ayrı ölçü planında yapı bulunuyor. Özel üretimli ölçülerle bu sayı 50 adeti geçiyor. Liderliğin verdiği uzmanlık ve yenilikçi teknolojilerle üretilen bekçi kabinleri uzun ömür dayanımı ve yalıtım üstünlükleriyle en çok tercih edilen marka.

Güvenlik kulübelerinde en küçük ebat panel kabin modeliyle üretilen 135x135 cm ölçüsüdür. Bu ölçü dar mekanlara yapının kolaylıkla yerleşimi hesaplanarak tasarlanmıştır. Tek kişilik personelin kullanımı için oldukça ideal ölçüye sahiptir. Kapıyla birlikte üç yönde maksimum genişlikte seyir camı bulunmaktadır. Polyester kabin modelinin tek kişilik güvenlik personelinin kullanımına özel ölçüsü ise 150x150 cm kabindir. İç mekan en iyi görev konforu için olabilecek en iyi genişliğe sahiptir. Kapı dahil üç yönde seyir camları yer alır. Arka panel kapalı olup opsiyonel olarak klima gibi iklimlendirme cihazları panel desteklenerek montajlanabilir.

Standart ölçüde üretilen en büyük bekçi kabini ölçüsü 1230x390 olup bu yapı 48 m2 tek alan sunumuyla güvenlik kulübelerinin en büyüğü. Bu kabin özel güvenlikle beraber jandarma ve polis güvenlik noktalarında çok sayıda personelin görev aldığı güvenlik yapı çözümüdür. İçerisinde kamera sistemleri, telsiz cihazları gibi güvenlik ekipmanları kolaylıkla yerleşim yapılmaktadır. Karmod güvenlik yapılarındaki alternatifli ürünleriyle mekanınıza ve personel sayınıza özel en doğru bekçi kabini modelini uzmanlığıyla önermektedir. Siz de Karmod uzmanlığıyla ihtiyacınıza özel en doğru ürünü seçerek bekçi kabinini fiyatlarında tasarruf sağlayın bütçenizi rahatlatın.