Mobo Kabin

Modüler kullanıma hazır sunumuyla kabin yapılar Mobo adıyla isimlendirilmektedir. Belki farkında değiliz ama hazır konseptle pratik kullanımda üretilen bu kabinler hayatımızın her alanında. Gittiğimiz bir AVM kapısında, iş yerimizin girişinde, vize almaya uğradığımız konsoloslukta veya ekmek aldığımız büfede mobo kabin her yerde. Kabinin en yaygın kullanım yerleri arasında güvenlik kulübeleri geliyor. Ekmek başta olmak üzere büfe kabin kullanımı da kabinin en çok tercih edildiği yerler arasında bulunuyor.

Mobo kabin çeşitleri

Mobo Kabin hayatı kolaylaştır

Öncelikle mobo kabin kullanıma hazır formatıyla hayatın her alanına pratik ve kolaylaştırıcı yapı çözümü kazandırıyor. Hemen ihtiyaç duyulan hazır yapı talepleri için en iyi çözüm. Bu yönüyle güvenlik mobosu özel güvenlik noktaları için ilk tercih edilen en pratik yapı modeli. Uzun yıllar bakım gerektirmeden kullanılabilmesi yapının tercih edilmesindeki çok önemli bir avantajlardan biri. Ana yapı içerisinde elektrik tesisatı ile tuvaletli ürünlerde su tesisatlarının kullanıma hazır oluşu bir diğer önemli avantaj. Yeni oluşturulan güvenlik kulübesi bulunmayan görev alanlarında sevk edildiği gün kullanılabilmesiyle personeli anında konforla buluşturuyor. Ticari işletmelere de kullanıma hazır konseptiyle hemen kazanma fırsatı sunan mobo fiyatları ile de çok cazip ve ekonomik.

Mobo kabin ölçüleri farklı kullanımlara özel

Çoğunlukla CTP teknolojisiyle üretilen polyester kabinle beraber panel kabin modelleri arasında çok sayıda farklı ölçüde mobo kabin üretimi bulunuyor. Standart ölçüde 2 m2’den başlayarak 50 m3 büyüklüğe ulaşan ölçülerde kabin üretiliyor. Çeşitlilik olarak standart hazır yapılar 35 farklı modelde sunuma sahip. Ayrıca özel projeler için kabin panelleri kullanılarak istenilen büyüklükte kullanıma hazır yapılar kısa sürede hazırlanabilmektedir.

CTP polyester kabin ölçülerinde standart en küçük ölçü 150x150 cm büyüklüktedir. En büyük standart kabin ölçüsü ise 1230x390 olup bu mobo ile 48 m2 büyüklükte oldukça geniş kullanımda yapı çözümü sunulmaktadır. Büyük ölçüdeki standart kabinler genellikle 5 ve üzeri personelin görev aldığı güvenlik veya satış ofisleri için tercih edilmektedir.

Panel kabin modelinde ise en küçük ölçü 135x135 cm’dir. Bu ölçü özellikle şantiye gece güvenlik bekçilerinin kullanımı için en fazla talep gören mobo modelini oluşturur. Panel kabindeki en büyük üretim ölçümüz 240x400 cm olup bu ölçüdeki mobo kabin firmamıza özgüdür. Güvenlik personelinin kullanımı için daha çok küçük ebatlı kabinler tercih edilirken orta ölçüler büfe amaçlı satın alınıyor. 15 m2 ve üzeri ölçüdeki mobo kabin satış ofisi başta olmak üzere ofis amaçlı tercih görüyor.

Mobo fiyatlarıyla da çok cazip

Hemen ihtiyaç duyulan hazır konseptli yapı tercihlerinde en iyi çözüm mobo kabin. Modern üretim hatlarında elektrikten su tesisatına kadar kullanıma hazır üretilip kullanıcısıyla buluşan mobo fiyatları açısından da çok cazip. Klasik inşaat yöntemleriyle günlerce sürecek bir yapıya seri üretimli kabin sistemiyle hemen sahip olabilirsiniz. Üstelik inşaat malzemesi satın alması ve usta sorunlarıyla uğraşmadan.

Kabinde en iyi marka Karmod mobo modern tesislerde yeni nesil teknolojiler kullanılarak üretiliyor. Satın aldığınızdan kısa bir süre sonra yapıyı kullanacağınız yere kadar kamyonetle getirilerek size teslim ediliyor. Yapıyla birlikte her ölçüdeki kabine özel projelendirilerek uygulanan elektrik tesisatı armatürlerine kadar kullanıma hazır sunuluyor. Güvenli kablo kalınlıkları, özel klemens kullanımıyla güvenli bağlantı, tam amper sigorta kullanımı bu mobo kabinde. Anahtar ve aydınlatma armatürlerinde de en iyi markalar seçilerek tercih ediliyor. Tam yangın güvenliği sağlanmış kabini güvenle ana akım bağlantısını yaptırarak huzurlu kullanabilirsiniz.

Mobo fiyatları kullanırken de kazandırıyor

Yeni nesil teknolojilere sahip makinalarla donatılı modern tesislerde üretilen Karmod kabin kullanırken de kazandırıyor. Bakım gerektirmeden yıllarca kullanım, yüksek yalıtımla enerji tasarrufu, yangın güvenliği bu kabinde. Mobo fiyatlarını değerlendirirken size kullanırken de sürekli kazandıracak en iyi kabini tercih edin gerçek tasarrufun keyfini sürün.

Ar-Ge ve ürge süreçlerinde uzun geçekleştirilen çalışmalarla üretilen Karmod kabin kalitesi ve yüksek yalıtımıyla benzerlerinden çok farklı. Yapı dışında ve içerisinde parlak pütürsüz düzgün yüzey en iyi markada. Özel üretimli mobo uzun yıllar bakım gerektirmeden ilk günkü canlı görünümünü muhafaza eder. Duvar ve çatı panellerindeki yüksek dansite yoğunluğundaki polüretan dolgu malzemesiyle en iyi enerji tasarrufu performansı verir. Yalıtım üstünlüğüyle kullandıkça enerjiden büyük tasarruf sağlayarak sürekli kazandırır. Kabinde en iyi markayı seçin mobo fiyatları kullandıkça size de kazandırsın.

En iyi güvenlik mobosu

Türkiye’de en seçkin firmalarla kamu kuruluşlarının ilk tercihi en iyi güvenlik mobosu avantajlarıyla çok özel. Karmod 120’nin üzerindeki ülkeye ihracatıyla sektör liderliğini dünya geneline taşıdı. Holding merkezlerinde, AVM’lerde, sanayi tesislerinde, okular ve hastanelerde, büyükelçiliklerde, polis noktalarında. Karmod güvenlik mobosu güvenlik personelinin bulunduğu her yerde.

Nijerya’da BM barış gücü, Fransa’da Nodmandiya Amerikan Mezarlığı güvenliğinde, Somali’de otel güvenliğinde bu güvenlik mobosu var. Tasarım üstünlüğü, detay çözümleri, en iyi hammadde ve malzeme kullanımı, uzun ömür, enerji tasarrufu bu mobo kabinde bir arada.

Mobo sahibinden alınır

En iyi kalitesi ve üretim üstünlükleriyle mobo sahibinden, yani lider markadan alınır. Yaşamı kolaylaştıran kabinler uzmanlarca özel tasarlanıyor. İç veya dış mekanındaki her detay ustalıkla çözümleniyor. Her kullanıma sunduğu ergonomisiyle konfor katıyor değer katıyor. Cazip fiyatlarla mobo sahibi olmak isteyenlere kullanırken de kazandırmanın keyfini yaşatıyor. Uzun yıllar bakım gerektirmeyen çok sayıda ergonomik model size de en iyi konforu yaşatmak için modern tesislerde üretiliyor.

Mükemmel tasarımlar yeni nesil teknolojilerle modern tesislerde uzmanlıkla üretiliyor. Üretimde en iyi hammadde kullanımı, müşteri memnuniyetini önceleyen kalite kontrol süreçleri, en iyi ürün Karmod mobo kabin. Size en iyi kullanım keyfini yaşatmak için teslimatla başlayan satış sonrası hizmetlerimizle memnuniyetiniz için her şey bu moboda.

Mobo kabin modelleri