Panel Kabin

Panel kabin her türlü yapı modeline karşı pratikliği ve ekonomik oluşu gibi unsurları barındıran ayrıcalıklar içerir. Duvar panelleri geçmeli sandwich panel sisteme sahip olması nedeniyle panel kabin olarak adlandırılırlar. Basit görünümüne rağmen yüksek izolasyon içerir. Panel kabinler güvenlik, büfe, wc duş gibi kullanımlar için farklı plan ve modellerde kullanıma hazır üretim yapılmaktadır.

Panel Kabin Al Hemen Kullan

Kullanıma hazır konsept modüler yapı üreticisi Karmod güvencesinde panel kabinler al hemen kullan. Tasarımları özel yazılım bilgisayar programında gerçekleştiren modüler hazır yapılar modern tesislerde üretiliyor. Tasarımda modern mimariye uyum, konulduğu her yere şıklık ve zerafet kazandırması göz önünü alındı. Aynı şekilde en küçük yapıda bile ergonomisiyle kullananlara ferah ortamlar hazırlaması hedeflendi. Buna yönelik iç köye ve tavan detay çözümleriyle pencere yerleşimleri en ideal tasarımda dokunuşlarla düzenlendi. 135x135 panel kabin tek kişilik ünite bekçi kulübelerinin gözdesi. Ofis ve depolama tercihleri için Karmod uzmanlığıyla 240x400 cm panel kabin modeli de geliştirildi. 2 m2’den 10 m2’ye alternatif ölçüde kapalı yaşam alanlarının tamamı kulanıma hazır konseptte. Fabrikadan duvardan çatıya, elektrikten suya her detayıyla hazır olarak sevk ediliyor. Araçtan indirilir indirilmez hemen kullanmaya başlanıyor.

Yenilikçi tasarımlar en iyi yapı malzemeleri seçilerek yapı güvenliği ve yalıtım üstünlükleriyle modern tesislerde modüler yapılara dönüşüyor. Alt ve üst şaseleriyle taşıyıcı direkler özel kalınlıkta paslanmaz metaller kullanımıyla üretiliyor. Metaller özel teknolojiye sahip makinelerde şekillendiğinden birleşiminde kaynak gibi güvensiz uygulamalar geride bırakılıyor. Özel kalınlıkta yüksek galvaniz kaplanmış metallerin boyamasında otomotiv sanayinde kullanılan boyama teknolojisi kullanılıyor. Boya ile birlikte tüm metal aksamlar uzun ömürlü dayanımda parlak yüzeye sahip oluyor. Panel kabin duvarlarında ise yapıya en iyi düzeyde yalıtım performansı kazandıran sandviç paneller kullanılıyor. Sandviç panel duvarlarda çift yönde özel boyalı sac levhalar arasına EPS yüksek dansite yoğunluğunda yalıtım malzemeleri kullanılıyor. Pencere sisteminde yine otomotiv camlarında olduğu gibi temperlenmiş camlar kullanılıyor. Modern tesislerinde en iyi yapı malzemeleri kullanılarak hazırlanan panel kabinler görünüm estetiği, iç mekan konforu, uzun ömürlü dayanımı ve yalıtım performansıyla öne çıkıyor.

Bekçi Kulübesi İçin İşletmenizi Şantiyeye Çevirmeyin

Fabrikanızın veya yönetim ofisinizin bekçi kulübesi ihtiyacı mı var? Başlangıçta size de küçük bir yapıyı inşa etmek çok kolay görünüyormuş gibi gelebilir. Oysa gerçek hiç de öyle değil. Kullanıma hazır panel kabin sistemiyle üretilmiş bekçi kulübelerini tercih edin işletmenizin önünü şantiyeye dönüşmekten kurtarın. Hem çevre düzeninden hem de bütçe giderlerinden kurtulun. Hazır konsept Karmod güvenlik kabini sipariş verin nereye isterseniz hemen gelsin aynı anda kullanmaya başlayın.

Basit gibi gözüken bir güvenlik kulübesini inşa etmek istediğinizde proje çiziminden duvara, çatıdan sıvaya, elektrik tesisatına kadar çok sayıda inşaat işiyle uğraşmak durumunda kalacaksınız. Harcayacağınız onca zamanla birlikte bütçenize oluşturacağı yükleri de hesaba katmak lazım. Betondan duvara, çatıdan sıvaya, elektrik tesisatına kadar çok sayıda usta ile uğraşmak durumunda kalmanız işin diğer yorucu boyutu.

Karmod bekçi kulübesi size inşaat süreçlerinin tamamından kurtarıyor. Mobil ünite avantajıyla güvenlik binanızı dilediğiniz yere konumlandırabilirsiniz. Vinç gerektirmeden hangi alanda konumlandırmak isterseniz oraya kolayca taşıyabilirsiniz. Karmod panel kabin ürünlerinin tamamı duvardan çatıya, kapıdan pencereye, elektrik tesisatından aydınlatma armatürlerine kadar kullanımınıza hazır. Yapı güvenliği için Karmod kabinlerin alt ve üst karkas şaselerle taşıyıcı köşe direkleri özel paslanmaz çelik metallerden şekillendirilerek üretiliyor. Duvarlarında yalıtımlı enerji tasarrufu sağlayan sandviç paneller kullanılıyor. Elektrik tesisatı her modele özel projelendirilmiş olup tam yangın güvenliğine sahip. Modüler kabinin sigorta sisteminden başlayarak aydınlatma armatürlerine kadar ISO belgeli güvenli elektrik malzemeleri kullanılıyor. Tesisat ana şebeke bağlantısı için sigortadan sonra yapının arka duvarına özel buatla çıkarılmıştır. Kullanım yerinde özel buatı ana akım şebekeye bağlatarak hemen yapıyı elektrikle buluşturabilirsiniz.

En Pratik Güvenlik Panel Kabin Modelleri

Karmod’un kullanıma hazır üretimli kabinleri güvenlik kulübeleri başta olmak üzere ofis ve depo ihtiyaçlarına kadar birçok alanda güvenle kullanılıyor. 135x135 ve 135x210 cm ölçüsündeki yapılar genelde güvenlik amacıyla kullanılıyor. 135x135 cm panel kabin inşaat projelerinde bekçiler için en çok tercih eden model. 135x210 sanayi tesisi güvenliği ile belediyelerin zabıta görev bölgeleri için yoğun tercih edilen modeller arasında. 135x260 cm ölçüdeki model ise danışma ve bilgilendirme noktalarında kullanımı yaygın. 210x210 ve 210x260 daha çok iki personelin görev aldığı güvenlik noktaları için satın alınarak kullanılıyor. 260x260 cm yapı ise daha çok Organize Sanayi Bölgeleri (OSB) gibi çoklu güvenlik personelin kullanımı için tercih ediliyor. Karmod uzmanlığıyla panel kabin modelleri arasında geliştirilen 240x400 cm yapı ise güvenlik binalarıyla birlikte ofis amaçlı kullanımlar için de tercih ediliyor. Bu özel yapı şantiye teknik personelince kullanılırken aynı zamanda fabrikalarda bölüm şeflerinin çalışma ofisi olarak da tercih ediliyor. 240x400 ofis kabini bant üretim şefi, iş güvenliği uzmanı, depo kayıt şefi gibi personellerle birlikte iş yeri hekimleri için gerekli olan muayenehane olarak da kullanılıyor.

Hazır Konsept Tuvalet Kabinleri

Karmod panel kabin modelinin modern üretimleri arasında kullanıma hazır konsept tuvalet kabinleri de bulunuyor. WC kabinleri inşaat şantiyeleriyle fabrika üretim tesisi gibi ihtiyaç duyulan çok sayıda kullanım alanında pratik tuvalet çözümü oluşturuyor. Güvenlik kulübe modellerinde olduğu gibi panel sistemli tuvalet kabinleri de fabrikadan hazır üretimle sevk ediliyor. Arzu edilen her yerde aynı gün kullanıma hazır hale getiriliyor. Tuvalet ünitelerinin kullanıma hazır hale gelmesi için atık ve sıhhi temiz su bağlantılarıyla elektrik sistemini merkezi şebekelerle buluşturmak yeterli. Tuvalet ünitelerinde standart üretim uygulaması olarak müşteri tercihinde yer taşı alaturka veya klozet üniteler kullanılabiliyor. Yine talebe göre duş kabinli modellerde yer alıyor. Şantiye tercihlerinde işletmeleri ekonomiyle buluşturmak için tuvaletle birlikte aynı ünitede duş kabini uygulaması da gerçekleştiriliyor. Modellerde tuvalet ve duş üniteleriyle, taharet musluğu, el yıkama lavabosu, batarya duş telefonu, tuvalet kağıtlığı, ayna, askılık gibi aksesuarlar da standart üretim uygulamasının bir gereği olarak ünitelere montajlanmıştır. Panel kabin tuvalet modelleri standart olarak tekli, ikili ve üçlü modellerle birlikte bekçi kulübelerinin planına dahil gedilerek üretilmektedir.

2. El Bekçi Babin Fiyatlarını Geride Bırakın

Karmod’un modern üretimli modüler yapılarıyla 2. El bekçi kabin fiyatlarını geride bırakın. Güvenli, uzun ömürlü oldukça ekonomik panel kabin fiyatlarıyla yeni bir ürüne sahip olun. Bekçi kulübesi inşa etmek için uğraşmadan, bütçenize uygun fiyatları değerlendirin hem zamandan hem de paradan kazançlı çıkın.

Panel kabin İzmir ve İstanbul’un sanayi tesislerinde Adana’nın tarım alanlarında, Antalya’nın turizm tesislerinde güvenle kullanılıyor. Çok sayıda kullanım alanı bulunan panel kabin Ankara’nın kamu binalarında güvenlik yapısı olarak tercih ediliyor.

135x135 cm Panel Kabin (Güvenlik Kabini)
135x135 cm Panel Kabin (Güvenlik Kabini)
135x210 cm Panel Kabin (Güvenlik Kabini)
135x210 cm Panel Kabin (Güvenlik Kabini)
135x135 cm Panel Kabin (WC Kabini)
135x135 cm Panel Kabin (WC Kabini)
135x135 cm WC Panel Kabin (Alafranga)
135x135 cm WC Panel Kabin (Alafranga)
135x135 cm Panel Kabin (Duş Kabini)
135x135 cm Panel Kabin (Duş Kabini)