Güvenlik Kulübesi

Konulduğu yerdeki estetiği, her noktasından maksimum görüş açısı ve sağlıklı ortamıyla Karmod polyester güvenlik kulübeleri her yönüyle güvenli. Özel güvenlikten, fabrika güvenliğine, jandarmadan polise bugün Türkiye’nin tercihi Karmod güvenlik kulübesi. Rusya’da, Romanya’da, İngiltere’de, Bosna Hersek’te, Irak’ta, Amerika’da, Afrika ülkeleri gibi tam 80’e yakın ükenin güvenlik kabinlerinde Karmod kabin kullanılıyor.

Polyester Güvenlik Kulübesi

Güvenlik Kulübesi
Güvenlik Kulübesi Fiyatları
Polyester Güvenlik Kulübesi
Mobo Güvenlik Kulübesi
Karmod Güvenlik Kulübesi
Güvenlik Kulübesi Modelleri
Güvenlik Kulübesi Çeşitleri
Güvenlik Kulübesi
Güvenlik Kulübesi

Türkiye’nin en iyi güvenlik kulübesi

1986 yılından bugüne kabin sektöründeki liderlik ve yenilikçi teknolojilerle üretilen Karmod güvenlik kulübesi yapılarında en iyisi. Her yönüyle Karmod kabini diğerlerine göre mutlaka tercih etmeniz gereken çok sayıda üstün özellik var. Tasarım ergonomisi, özel kalıp sistemi, modern hatlarda standart üretim üstünlüğü, en iyi malzeme kalitesi bu avantajlar arasında. Modüler kabinde Karmod marka güvencesini de unutmamak lazım. Kabin ürünleri ‘satış sonrası hizmet’ güvencesi kapsamında.

Lider marka uzmanlığıyla gece bekçileri ve güvenlik personeline çok sayıda kullanım ergonomisine sahip bekçi kabini modelleri bulunuyor. Tek kişilik personel için 3 m2 ebatındaki 150x150 kabin modeli en çok satanlar arasında. Bunun yanı sıra 50 m2’yi bulan çok kişilik güvenlik ekibinin kullanacağı kabinler de firmamızın standart üretimleri arasında.

Karmod Güvenlik Kulübesi ile en konforlu çalışma ortamı

Karmod kabin ürünlerinin her biri ergonomik kullanım için özel olarak tasarlandı. Dış mekandaki zarif görünümün yanı sıra iç mekandaki detay çözümleri en iyi ergonomi için uzmanlıkla gerçekleştirildi. Şıklığı ve ergonomisiyle Karmod güvenlik kulübesi kullanan personele keyifli ve konforlu çalışma ortamı kazandırıyor. Bu nedenle Karmod kabini kullanan güvenlik personeli görevlerini en zor şartlarda bile daha iyi performansla ifa ediyor.

Karmod kabinde dıştaki şıklık içeride konforla bütünleşiyor. Henüz kapıdan içeri adım atar atmaz detay çözümleri fark ediliyor. Üretimde dıştaki zarafet özeni içeride de aynı hassasiyetle sürdürülüyor. Güvenlik kulübesi modellerinde en girift birleşimler, gözün pek görmediği alanlarda bile detay çözümleri uzmanlıkla gerçekleştiriliyor.

Güvenlik çalışanlarının adıyla istediği marka

Karmod güvenlik kulübesi sağladığı konforlu ortamla güvenlik çalışanlarının özellikle adıyla istediği marka. Karmod kabin ürünlerini daha önce kullanan güvenlik personeli kendilerine kazandırdığı avantajları bildiğinden özellikle bu markayı arzuluyor. Çünkü Karmod kabin yeni nesil teknoloji ile üretildiğinden koku yapmıyor. Doğa dostu denetimli hammadde kullanımıyla sağlığa zarar vermiyor. Kabin içi kışın en soğuk havalarında kolayca ısıtılıyor, sıcacık ortam hazırlıyor. Yazın güneşin tepede olduğu en sıcak havalarda bile kabin içi serinliğiyle çalışanları rahatlatıyor.

Özel tasarım camlarıyla her açıdan en iyi seyir konforuyla Karmod güvenlik kulübesi, personelin görev dikkatini artırıyor. Onlara görevlerinde en iyi performansla çalışmaları için büyük katkı sunuyor. Hareketli camlı modeller pratik şekilde açma ve kapama yapılarak yoğun kullanımda yormadan çalışma konforu hazırlıyor.

Karmod Güvenlik kulübesi enerji tasarrufuyla kazandırıyor

Karmod güvenlik kulübesi yapılarını diğerlerinden ayıran en önemli üstünlüklerden biri de büyük oranda enerji tasarrufu sağlaması. Bu avantajı yapıya kazandıran en önemli fark Karmod kabinin modern tesislerde yeni nesil teknolojilerle üretiliyor olmasıdır. Bu fark aynı zamanda güvenlik kulübesi fiyatları için satın almada mutlaka değerlendirilmesi gereken bir avantaj kazandırıyor. İşin uzmanı satın almacılar güvenlik kulübesi fiyatları değerlendirmesinde enerji kullanım detayınını mutlaka göz önünde bulunduruyorlar.

Karmod kabini enerji tasarruflu kılan üretim üstünlüğüne biraz daha yakından bakmakta yarar var. Kabin panelleri modern hatlarda yeni teknolojiler kullanılarak kalite kontrol kural standartlarında üretiliyor. Kabini oluşturan panellere tam yoğunlukta poliüretan yalıtım maddesi enjekte edilmesi enerji tasarrufuna giden yolu aralıyor. Özel püskürtme makine otomasyonunda gerçekleşen bu uygulamada panelin her noktasına aynı yoğunluk ve kalınlıkta poliüretan dolgu maddesi uygulanıyor.

Aynı uygulama üretim aşamalarından olan panele polyester cam elyaf serimi, polyester ve jelkot enjektesinde de gerçekleştiriliyor. Teknolojik hattaki uygulamalarla kabin panelleri yüksek yalıtım kazanırken darbe dayanımıyla da kalite en iyi seviyeye yükseltiliyor. Bu panellerle hazırlanan güvenlik kulübesi uzun ömürlü yapı modeliyle kullanıcılara sunuluyor.

Yukarıda CTP teknolojili polyester kabin ürünlerinin enerji tasarrufunu görmüş olduk. Panel Kabin sistemiyle üretilen güvenlik kulübesi modellerimizde de aynı enerji tasarrufunu kazandıran uygulamalar Karmod ürünlerinde. Panel kabin sistemin duvar ve çatılarında yüksek dansite yoğunluğuna sahip ve özel kalınlıkta sandviç paneller kullanılmaktadır. Özel panel kullanımıyla bu yapılar da CTP ürünlerinde olduğu gibi benzerlerine göre yüzde 60’a varan hissedilir oranda enerji tasarrufu sağlar.

Çökme ve deformelere son veren Güvenlik kulübesi

Modüler kabin yapılarında en sık karşılanan sorunlardan biri de panel yüzeylerindeki çökme, atma, kabarma gibi deformasyonların meydana gelmesidir. Karmod hammadde kalitesiyle beraber özel geliştirdiği ısıl işlem fırın teknolojisiyle panel yüzey deformasyonlarına tam çözüm getirerek sonlandırdı. Sorunun giderilmesinde sektörün verdiği liderliğin bir sonucu olan Karmod Ar-Ge’sinin başarısı göz ardı edilemez kuşkusuz.

Ar-Ge süreçlerinde panel üretiminde kullanılan polyester, jelkot ve poliüretan hammaddeler her yönüyle detaylı olarak testlere tabi tutuldu. Yapılan testlerde hammadde birleşim oranları ve özel katkı oranları aşama aşama kayıt altına alındı. Deformasyonun sonlandırıldığı en iyi birleşim değeri tekrar tekrar test edildi. Yapılan testlerde en ideal birleşim raporlanarak kayıt altına alındı. Bu önemli çalışmaların neticesinde güvenlik kulübesi modellerindeki çökme, atma, kabarma benzeri deformasyon sorunlarına son verilerek mükemmel bir ürün ortaya çıkartıldı.

Bu süreçte önemli bir gelişme de ısıl işlem fırınlama sisteminde yaşandı. Laboratuvar testlerinde panellerin hangi derecelerde ve ne kadar süreyle ideal ısıl işleme tabi tutulacağı da tespit edilerek raporlandı. Bu araştırmaya göre en iyi güvenlik kulübesi üretebilmek için yatırıma gidilerek ısıl işlem fırın sistemi tamamen yenilenerek devreye alındı.

Panel kabinde de aynı çalışma ve ürün gelişimleri Karmod uzmanlığı ile gerçekleştirildi. Panel üretiminde kullanılan özel çelik sacların boyanmasında otomotiv sanayinde kullanılan teknolojilere geçildi. Sacların boyaması uzun yıllar yıpranmadan kullanım dayanımına yükseltildi. Bu boya ile dayanımla beraber renk canlılığı da sağlandı. Bu yeniliklerle Karmod panel sistem güvenlik kulübesi uzun yıllar ilk günkü canlılığında güvenle kullanılmaktadır.

Kalitesi, uzun ömür dayanımı, ergonomisi, enerji tasarrufu gibi çok sayıda üstünlüğüyle Karmod güvenlik kulübesi fiyatları ile de kullandıkça bütçenize kazandırmaya devam edecek. En iyisini, en kalitesini, dünyanın tercih ettiği markayı bir kez alın yıllarca ilk günkü konforuyla kullanın.

Polyester Güvenlik Kulübesi

Güvenlik Kulübesi
Güvenlik Kulübesi Fiyatları
Polyester Güvenlik Kulübesi
Mobo Güvenlik Kulübesi
Karmod Güvenlik Kulübesi
Güvenlik Kulübesi Modelleri
Güvenlik Kulübesi Çeşitleri
Güvenlik Kulübesi
Güvenlik Kulübesi