Güvenlik Kulübesi

Konulduğu yerdeki estetiği, her noktasından maksimum görüş açısı ve sağlıklı ortamıyla Karmod polyester güvenlik kulübeleri her yönüyle güvenli. Özel güvenlikten, fabrika güvenliğine, jandarmadan polise bugün Türkiye’nin tercihi Karmod güvenlik kulübesi. Rusya’da, Romanya’da, İngiltere’de, Bosna Hersek’te, Irak’ta, Amerika’da, Afrika ülkeleri gibi tam 80’e yakın ükenin güvenlik kabinlerinde Karmod kabin kullanılıyor.

Polyester Güvenlik Kulübesi

Güvenlik Kulübesi
Güvenlik Kulübesi Fiyatları
Polyester Güvenlik Kulübesi
Mobo Güvenlik Kulübesi
Karmod Güvenlik Kulübesi
Güvenlik Kulübesi Modelleri
Güvenlik Kulübesi Çeşitleri
Güvenlik Kulübesi
Güvenlik Kulübesi

Türkiye’nin en iyi güvenlik kulübesi

1986 yılından bugüne kabin sektöründeki liderlik ve yenilikçi teknolojilerle üretilen Karmod güvenlik kulübesi yapılarında en iyisi. Her yönüyle Karmod kabini diğerlerine göre mutlaka tercih etmeniz gereken çok sayıda üstün özellik var. Tasarım ergonomisi, özel kalıp sistemi, modern hatlarda standart üretim üstünlüğü, en iyi malzeme kalitesi bu avantajlar arasında. Modüler kabinde Karmod marka güvencesini de unutmamak lazım. Kabin ürünleri ‘satış sonrası hizmet’ güvencesi kapsamında.

Lider marka uzmanlığıyla gece bekçileri ve güvenlik personeline çok sayıda kullanım ergonomisine sahip bekçi kabini modelleri bulunuyor. Tek kişilik personel için 3 m2 ebatındaki 150x150 kabin modeli en çok satanlar arasında. Bunun yanı sıra 50 m2’yi bulan çok kişilik güvenlik ekibinin kullanacağı kabinler de firmamızın standart üretimleri arasında.

Karmod Güvenlik Kulübesi ile en konforlu çalışma ortamı

Karmod kabin ürünlerinin her biri ergonomik kullanım için özel olarak tasarlandı. Dış mekandaki zarif görünümün yanı sıra iç mekandaki detay çözümleri en iyi ergonomi için uzmanlıkla gerçekleştirildi. Şıklığı ve ergonomisiyle Karmod güvenlik kulübesi kullanan personele keyifli ve konforlu çalışma ortamı kazandırıyor. Bu nedenle Karmod kabini kullanan güvenlik personeli görevlerini en zor şartlarda bile daha iyi performansla ifa ediyor.

Karmod kabinde dıştaki şıklık içeride konforla bütünleşiyor. Henüz kapıdan içeri adım atar atmaz detay çözümleri fark ediliyor. Üretimde dıştaki zarafet özeni içeride de aynı hassasiyetle sürdürülüyor. Güvenlik kulübesi modellerinde en girift birleşimler, gözün pek görmediği alanlarda bile detay çözümleri uzmanlıkla gerçekleştiriliyor.

Güvenlik çalışanlarının adıyla istediği marka

Karmod güvenlik kulübesi sağladığı konforlu ortamla güvenlik çalışanlarının özellikle adıyla istediği marka. Karmod kabin ürünlerini daha önce kullanan güvenlik personeli kendilerine kazandırdığı avantajları bildiğinden özellikle bu markayı arzuluyor. Çünkü Karmod kabin yeni nesil teknoloji ile üretildiğinden koku yapmıyor. Doğa dostu denetimli hammadde kullanımıyla sağlığa zarar vermiyor. Kabin içi kışın en soğuk havalarında kolayca ısıtılıyor, sıcacık ortam hazırlıyor. Yazın güneşin tepede olduğu en sıcak havalarda bile kabin içi serinliğiyle çalışanları rahatlatıyor.

Özel tasarım camlarıyla her açıdan en iyi seyir konforuyla Karmod güvenlik kulübesi, personelin görev dikkatini artırıyor. Onlara görevlerinde en iyi performansla çalışmaları için büyük katkı sunuyor. Hareketli camlı modeller pratik şekilde açma ve kapama yapılarak yoğun kullanımda yormadan çalışma konforu hazırlıyor.

Karmod Güvenlik kulübesi enerji tasarrufuyla kazandırıyor

Karmod güvenlik kulübesi yapılarını diğerlerinden ayıran en önemli üstünlüklerden biri de büyük oranda enerji tasarrufu sağlaması. Bu avantajı yapıya kazandıran en önemli fark Karmod kabinin modern tesislerde yeni nesil teknolojilerle üretiliyor olmasıdır. Bu fark aynı zamanda güvenlik kulübesi fiyatları için satın almada mutlaka değerlendirilmesi gereken bir avantaj kazandırıyor. İşin uzmanı satın almacılar güvenlik kulübesi fiyatları değerlendirmesinde enerji kullanım detayınını mutlaka göz önünde bulunduruyorlar.

Karmod kabini enerji tasarruflu kılan üretim üstünlüğüne biraz daha yakından bakmakta yarar var. Kabin panelleri modern hatlarda yeni teknolojiler kullanılarak kalite kontrol kural standartlarında üretiliyor. Kabini oluşturan panellere tam yoğunlukta poliüretan yalıtım maddesi enjekte edilmesi enerji tasarrufuna giden yolu aralıyor. Özel püskürtme makine otomasyonunda gerçekleşen bu uygulamada panelin her noktasına aynı yoğunluk ve kalınlıkta poliüretan dolgu maddesi uygulanıyor.

Aynı uygulama üretim aşamalarından olan panele polyester cam elyaf serimi, polyester ve jelkot enjektesinde de gerçekleştiriliyor. Teknolojik hattaki uygulamalarla kabin panelleri yüksek yalıtım kazanırken darbe dayanımıyla da kalite en iyi seviyeye yükseltiliyor. Bu panellerle hazırlanan güvenlik kulübesi uzun ömürlü yapı modeliyle kullanıcılara sunuluyor.

Yukarıda CTP teknolojili polyester kabin ürünlerinin enerji tasarrufunu görmüş olduk. Panel Kabin sistemiyle üretilen güvenlik kulübesi modellerimizde de aynı enerji tasarrufunu kazandıran uygulamalar Karmod ürünlerinde. Panel kabin sistemin duvar ve çatılarında yüksek dansite yoğunluğuna sahip ve özel kalınlıkta sandviç paneller kullanılmaktadır. Özel panel kullanımıyla bu yapılar da CTP ürünlerinde olduğu gibi benzerlerine göre yüzde 60’a varan hissedilir oranda enerji tasarrufu sağlar.

Çökme ve deformelere son veren Güvenlik kulübesi

Modüler kabin yapılarında en sık karşılanan sorunlardan biri de panel yüzeylerindeki çökme, atma, kabarma gibi deformasyonların meydana gelmesidir. Karmod hammadde kalitesiyle beraber özel geliştirdiği ısıl işlem fırın teknolojisiyle panel yüzey deformasyonlarına tam çözüm getirerek sonlandırdı. Sorunun giderilmesinde sektörün verdiği liderliğin bir sonucu olan Karmod Ar-Ge’sinin başarısı göz ardı edilemez kuşkusuz.

Ar-Ge süreçlerinde panel üretiminde kullanılan polyester, jelkot ve poliüretan hammaddeler her yönüyle detaylı olarak testlere tabi tutuldu. Yapılan testlerde hammadde birleşim oranları ve özel katkı oranları aşama aşama kayıt altına alındı. Deformasyonun sonlandırıldığı en iyi birleşim değeri tekrar tekrar test edildi. Yapılan testlerde en ideal birleşim raporlanarak kayıt altına alındı. Bu önemli çalışmaların neticesinde güvenlik kulübesi modellerindeki çökme, atma, kabarma benzeri deformasyon sorunlarına son verilerek mükemmel bir ürün ortaya çıkartıldı.

Bu süreçte önemli bir gelişme de ısıl işlem fırınlama sisteminde yaşandı. Laboratuvar testlerinde panellerin hangi derecelerde ve ne kadar süreyle ideal ısıl işleme tabi tutulacağı da tespit edilerek raporlandı. Bu araştırmaya göre en iyi güvenlik kulübesi üretebilmek için yatırıma gidilerek ısıl işlem fırın sistemi tamamen yenilenerek devreye alındı.

Panel kabinde de aynı çalışma ve ürün gelişimleri Karmod uzmanlığı ile gerçekleştirildi. Panel üretiminde kullanılan özel çelik sacların boyanmasında otomotiv sanayinde kullanılan teknolojilere geçildi. Sacların boyaması uzun yıllar yıpranmadan kullanım dayanımına yükseltildi. Bu boya ile dayanımla beraber renk canlılığı da sağlandı. Bu yeniliklerle Karmod panel sistem güvenlik kulübesi uzun yıllar ilk günkü canlılığında güvenle kullanılmaktadır.

Kalitesi, uzun ömür dayanımı, ergonomisi, enerji tasarrufu gibi çok sayıda üstünlüğüyle Karmod güvenlik kulübesi fiyatları ile de kullandıkça bütçenize kazandırmaya devam edecek. En iyisini, en kalitesini, dünyanın tercih ettiği markayı bir kez alın yıllarca ilk günkü konforuyla kullanın.

Güvenlik Kabini Neler Kazandıracak?

Günümüz dünyasında güvenlik en önemli konular arasında geliyor. Kamudan özele tüm kurumlar güvenlik tedbirlerini en iyi şekilde alma ve kurum güvenliklerini en iyi şekilde koruma çabasındalar. Bu noktada güvenlik sorunlarını ve risklerini en asgari düzeye nasıl indirileceği konusu da firmaların gündeminde. Bunun için güvenlik personelinin niteliğiyle birlikte ona görevinde yardımcı olacak yapı ve ekipmanlar öne çıkıyor. Birçok alanda gece gündüz, yaz kış demeden zorlu şartlarda görev alan personel için güvenlik kabini seçimi son derece önemli.

Güvenlik kabini seçimi personelin verimliliğini doğrudan etkiliyor. Ergonomisi, konforu, yangın güvenliği gibi öne çıkan avantajlara sahip üretimlerden doğru seçim yapılarak satın alınmış güvenlik kabini personelin verimliliğini yükseltiyor. Onlara daha iyi şartlarda sığınma imkanı hazırlarken en iyi seyir konforuyla güvenlik görevlerini en iyi şekilde tamamlamayı kolaylaştırıyor.

İyi üretimlerden seçilerek tercih edilen güvenlik kabini personele evindeki konforu sağlar ve görevini en iyi şartlarda yerine getirebilmesine yardımcı olur. Bunun içindir ki Karmod güvenlik yapıları iç mekan sunumuyla da en iyi konfora sahiptir. Yapı büyüklüğüne göre köşe ve tavana aksamları çok iyi tasarımla bütünleştirilmiş olup maksimum genişlikte ferah mekanlar güvenlik görevlisi kullanımına sunulmuştur. Her plan ve modelde özellikle geniş tutulan pencereler en iyi seyir avantajını güvenlik personeline kazandırmaktadır. Geniş görüş perspektifi kazandıran pencereleriyle Karmod güvenlik kulübesi personele otururken veya ayakta fark etmeksizin en iyi seyir konforu verir.

Karmod güvenlik kabini özel güvenlik merkezleri ve güvenlik noktaları, sanayi tesisleri güvenliği, kamu ve hizmet binaları, elçilik ve konsolosluklar, okul ve hastaneler, otoparklar gibi çok kullanım alanında tercih edilmektedir.

Güvenlik Kulübesi Fiyatları ile Kullanırken de Kazanın

Her ürün satın almasında olduğu gibi güvenlik kulübesi fiyatları da incelenirken kazançlı çıkabilmeniz için kullanım süresince size kazandıracağı avantajları mutlaka dikkate alın. İlk başlangıçta satın alırken ucuz gibi görünen bir güvenlik yapısı kullanım süresince hiç te işlevsel olmayabilir. Hatta bu sıklıkla yaşanan bir durumdur. Bu nedenle güvenlik kulübesi fiyatları araştırırken aynı zamanda o yapının kullanım boyunca sağlayabileceği avantajları da mutlaka göz önüne alın. Aksi halde hiç de işlevsel olmayan güvenlik yapıları, personelinize çile çektirerek performansının düşmesine yol açar. Sonrasında oluşan güvenlik zafiyetleri değerlerinizin korumasını riske atar. Karmod güvenlik kulübesi fiyatları ile sadece satın alırken değil uzun yıllar sorunsuz, güvenli kullanımıyla da kazançlı çıkın. Personelinize verimliliğini yükseltecek en iyi ergonomiyle onları konforla buluşturacak güvenli yapılarla buluşturun.

Karmod güvenlik yapıları tercih eden herkesi en iyi kaliteyle birlikte, en iyi ergonominin sağladığı konfor, en iyi iklimlendirme performansıyla buluşturur. 135x135 ve 150x150 tek kişilik güvenlik yapısından 50 metrekareyi bulan çok kişilik binalara aynı kalite üstünlüğü tüm Karmod yapılarında bir arada. Farklı kullanım alanlarında konulduğu her yere estetiği ve şık görünümüyle değer katar. Elektrik tesisatı ve armatürleriyle kullanıma hazır ürün konseptine sahiptir. Elektrik tesisatı her yapı modeline özel Karmod farkıyla projelendirilmiştir. Tesisatta kullanılan kablo kalınlıkları, yapı güvenliğini riske atan ilkel bant uygulamalarını geride bırakan özel klemens bağlantıları elektrik uygulamasının standardından. Sigorta sisteminde tam yangın güvenliği için ISO belgeli üretimler kullanılmaktadır. Elektrik tesisatında tam yangın güvenliği uygulamaları özellikle gerçekleştirilmiş olup hiçbir detayda güvenliği riske atan olası sorunlara yer bırakılmamıştır. Bunun için elektrik tesisatının projelendirilmesinde büyüklüğüne göre yapının ihtiyaç duyabileceği maksimum enerji kullanımı göz önünde bulundurulmuştur. Yapı güvenliği rekabetçi güvenlik kulübesi fiyatları unsurunun bir parçası olmaktan çıkartılmış olup Karmod yapılarıyla tam yangın güvenliği öncelenmiştir.

Mobo Fiyatları Neden Avantajlı?

Güvenlik noktalarında personele pratik yapı çözümü sunan mobo fiyatları hep gündemde. Peki ama bu fiyatları incelerken en avantajlı güvenlik yapısını nasıl bulabiliriz? Satın alma öncesi şu önemli kriterler dikkate alınırsa en doğru güvenlik yapısına sahip olmak oldukça kolaylaşır. İlk aşamada fiyat ekonomik gibi görünse de satın alınacak yapı güvenlik gibi önemli bir işleve sahip olacak. Bu nedenle tercih edilen yapı güvenlik risklerini ortadan kaldırmaya en iyi yardımcı olacak niteliklerde olmalı. Burada mobo fiyatları avantaja dönüştürebilmek için yapının kalitesi, uzun ömürlü kullanıma sahip olup olmaması, enerji yalıtım performansı, kullanım ergonomisi gibi önemli detaylar öne çıkmaktadır. Kullanım ergonomisi düşük, çevre seyir kolaylığı bulunmayan, iklimlendirme zafiyetleriyle dolu güvenlik yapısı personel verimliliğini düşürecektir. Karmod mobo fiyatları ile hem satın alırken hemde kullandıkça kazanın. Eni iyi kalitede uzun ömür, en iyi kullanım ergonomisinin sağladığı konfor, enerji tasarruflu yalıtım üstünlüğü Karmod güvenlik yapılarında.

Polyester Güvenlik Kulübesi

Güvenlik Kulübesi
Güvenlik Kulübesi Fiyatları
Polyester Güvenlik Kulübesi
Mobo Güvenlik Kulübesi
Karmod Güvenlik Kulübesi
Güvenlik Kulübesi Modelleri
Güvenlik Kulübesi Çeşitleri
Güvenlik Kulübesi
Güvenlik Kulübesi