Bekçi Kulübesi

Toplu konutlar, rezidanslar, oteller, park ve bahçeler, AVM’ler, fabrikalarda gece gündüz görev yapan güvenlik personeli ve bekçiler için son derece güvenli polyester kabinden bekçi kulübesi üretiyoruz. Karmod güvencesi ile üretilen güvenliğe özel bekçi kulübeleri bugün ülkemizin yanı sıra Danyanın tam 80’e yakın ülkesinde kullanılıyor.

150x150 ebattan başlayarak 50 metrekarelere varan ölçülerde kullanıma hazır sevk edilen güvenlik kabinlerimizin duvar ve çatı panelleri yüksek izolasyonludur. Kapıları pvc kapı olup camlarının tamamı temperlidir. İstendiğinde kurşun geçirmez sistemde özel proje üretim yapılmaktadır. Elektrik ve su tesisatları kalite belgeli markalardan kullanılmakta olup güvenlik ve sızdırmazlık testleri yapılarak sevk edilmektedir. Güvenlik personelinin çok olduğu yerler için bölmeli planda kabin modellerimiz tercih edilmektedir. Aynı kabin wc duş ünitesi de planlanabilmektedir.

Bekçi Kulübesi Modelleri

Bekçi Kulübesi
bekçi kulübesi fiyatları
bekçi kulübesi istanbul
bekçi kulübeleri
bekçi kulübesi modelleri
bekçi kulübesi
bekçi kulübesi ikinci el
sahibinden ikinci el bekçi kulübesi
bekçi kulübesi ankara
satılık bekçi kulübesi
ikinci el bekçi kulübesi
sahibinden bekçi kulübesi
prefabrik bekçi kulübesi
satılık 2.el bekçi kulübesi
bekçi kulübesi izmir

Bekçi Kulübesi ürünlerinde en iyisi Karmod

Son sistem CTP teknolojisiyle modern hatlarda, Karmod uzmanlığıyla üretilen bekçi kulübesi en kalitelisi, en iyisi. Darbe dayanımı ve ses akustiği bağımsız laboratuvarlarca testlerden geçirilen Karmod Kabin kalitesiyle sektörünün lideri. Üstün kalitesiyle Dünyada 120’yi aşkın ülke güvenlik kabinlerinde Karmod markalı ürünleri tercih ediyor. Benzersiz kalitesiyle bir kez alınıyor uzun yıllar ilk günkü görünümünü muhafaza ederek güvenle kullanılıyor.

Kabin üretiminde en iyi hammadde kullanımı Karmod’da

Karmod kabin üretimindeki liderliğe 1986 yılından bugüne hiç terk etmediği üretim ilkeleriyle ulaştı. Müşterilerine en iyi kabini sunabilmek için bu ilkelerini ilk günkü heyecanıyla sürdürüyor. Hammadde tercihi de bu ilkelerin başında geliyor. Üretim öncesi tedariklerle depolama alanına alınan hammaddeler Karmod laboratuvarlarında numune analizleri yapıldıktan sonra üretimde kullanılabilirlik onayı alıyor. Laboratuvar testlerini geçemeyen tedariklerin üretime geçişine asla izin verilmiyor. Aynı hassasiyet Kabin yapılarımızda kullanılan aksesuar, cam, kapı gibi malzemeler için de titizlikle sürdürülüyor.

En yüksek enerji tasarrufu bu Bekçi Kulübesinde

Özel teknolojik hatta tam yoğunlukta hammaddeler kullanılarak üretilen Karmod bekçi kulübesi modelleri yüksek yalıtımlı panelleriyle enerji tasarrufuyla kazandırıyor. Yapının panel üretiminde kullanılan jelkot, polyester, cam elyaf ve poliüretan gibi hammaddelerde en iyi malzemeler Karmod kabinde bir araya geliyor.

Profesyonellikle hazırlanan kalıplarıyla her bir panel bant üretim hattında aynı standartlarda üretiliyor. Kalıba jelkot sürümü özel makine teknolojisiyle aynı seviyede gerçekleştiriliyor. Cam elyaf serimi sonrası polyester malzeme yine aynı teknolojiyle kalıba enjekte ediliyor. Kabin panelinin yalıtım performansını artıran yüksek dansitede poliüretan dolgu maddesi panelin her yerinde aynı kalınlıkta uygulanıyor. Modern üretimdeki bu üstünlükler kabine en iyi dayanım ve maksimum yalıtım üstünlüğü kazandırıyor. Özel geliştirilmiş en iyi pişirme zamanlamasına sahip fırın sisteminde ısıl işlemden geçen kabin panelleri üretimini tamamlayarak montaj hatlarına ilerliyor. Üretim süreçlerinin tüm aşamalarında kalite kontrollerden geçirilen kabin panelleri pürüzsüz yüzeyi, kusursuz duvar ve çatıları ile kullanıcıya sunuluyor.

Kabin panellerine tam yoğunlukta uygulanan yüksek dansitede poliüretan uygulaması, en iyi malzeme tercihi Karmod kabin ürünlerini enerji tasarrufuyla öne çıkarıyor. Klima ve benzeri iklimlendirme cihazlarıyla en az enerji kullanımıyla yapı kışın kolayca ısınıyor, yazın serin kalıyor.

Yangın güvenliği Karmod Kabin’de

Üç metrekareden 50 metrekarelere varan ölçülerde modüler kabin üreten Karmod getirdiği standartlarla yapı güvenliğini asla riske atmıyor. Kullanım anında en önemli detaylardan biri kuşkusuz elektrik tesisat sistemi. Kabin modellerinin tamamında elektrik tesisat uygulamalarını yapıya özel standartlaştırılmış projelerle gerçekleştiriyor. Tesisat her aşamada kalite kontrol kapsamında test ediliyor.

Tüm sistem güvenli şekilde kapı içerisinde genelde kapı üzerinde yer alan elektrik sigorta kutusunda toplanıyor. Sigortalar ISO kalite standartlarındaki VİKO marka gerçekçi tam amper değerinde sigortalardan tercih edilerek kullanılmaktadır. Kablo kalınlıkları kabinde ihtiyaç duyulabilecek maksimum enerji çekimini güvenli şekilde karşılayacak özelliktedir. Kablo bağlantısında özel klemensler tercih edilmiş olup bant gibi riskli bağlantı uygulamaları asla kullanılmaz.

Elektrik priz ve anahtarları yine VİKO marka ürünlerden tercih edilerek kullanılmaktadır. Anahtar ve prizlerin sayısı ve proje yerleşim yeri güvenlik kabini kullanım ergonomisine göre özel tasarlanarak uygulanmaktadır. Aydınlatma armatürleri kabin aydınlatmasının en iyi şekilde karşılayacak güçte ekipmanlardan seçilmiştir. Geceleri güvenlik personeline en iyi şekilde görev yapabilecekleri aydınlık ortam hazırlanmıştır. Elektrik tesisatlarının uygulama aşamaları kalite kontrol denetimlerinde incelenmekte olup tam güvenlik sağlanmıştır.

Koku yapmayan Bekçi Kulübesi

Karmod üretimde çevre dostu en iyi malzeme seçimi, özel ısıl işlem fırın sistemiyle diğer ürünlerde görülen kokuyu sonlandırmıştır. Karmod bekçi kulübesi koku yapmaz, kapısı kapalıyken nefes aldırır, konforlu kullanım sunar. Güvenlik kabini içerisinde görev alan personele kazandırdığı ergonomisi ve konforuyla en iyi çalışma koşulu hazırlar. Bu nedenle güvenlik personelleri arasında yapılan araştırmalarda çalışanlar kabin tercihinde Karmod markasını özellikle vurguluyorlar.

Temperli Cam sistemi bu Güvenlik Kabininde

Karmod kabin yapılarının kapı ve pencere camlarında otomotiv sanayi üretiminde kullanılan temperlenmiş cam sistemi tercih edilmektedir. Temperli cam olası kırılmalarda kabin içerisinde görev yapan personele ekstra koruma sağlar. Camın keskin parçalarla sağa sola dağılarak zarar vermesini engeller. Kırılsa bile dağılmadan bir arada kalır, vücudu korur.

En kalitelisi en avantajlı bekçi kulübesi fiyatları bu kabinde

Zor şartlarda görev ifa eden güvenlik personeline kusursuz bir çalışma için en iyi kabin tercihinde bulunun. Yapılan araştırmalar gece bekçilerinin görev performansını en çok etkileyen unsurların başında vazife yaptıkları yerdeki barınma ortamının yer aldığını vurguluyor. Kabin ergonomisi düşükse bekçiler için huzursuz görev anları başlamış oluyor.

Karmod kabin hem kalitesi ve çok sayıda öne çıkan üstünlüğünün yanı sıra bekçi kulübesi fiyatları ile de avantajlar içeriyor. Lider marka tasarım ve üretim üstünlüğü, en kaliteli hammadde ve malzeme kullanımı, detay çözümleri Karmod kabinde.

Kullanım ergonomisiyle en iyi Bekçi Kulübesi

Kabin içi güvenlik personelinin kullanımına özel uzmanlıkla tasarlanan bekçi kulübesi en iyi kullanım ergonomisiyle benzerlerinde çok üstün. Özel yalıtımlı duvar ve çatı panelleri, camları, tam kapama sağlayan yapıya özel kapısı ile tam izolasyona sahip. Kışın en soğuk günlerinde kabin içi klima veya benzeri ısıtıcılarla kolayca ısınıyor, sıcacık oluyor. Yazın en soğuk günlerinde de aynı konfor devam ediyor. Güneşin yoğun geldiği en dik açılardaki kavurucu sıcakta bile içi serin kalıyor. İklimlendirme en az enerji kullanımıyla tasarruflu şekilde gerçekleştiriliyor.

Dıştaki pütürsüz yüzey konforu kabin içerisinde de devam ediyor. En girift köşeler bile pürüzsüz, canlı parlaklıkta beyaz yüzeyiyle göz kamaştırıyor.

Güvenlik personelinin Karmod marka adıyla istediği, Dünyanın en çok kullandığı kabine şimdi en iyi bekçi kulübesi fiyatları ile sahip olmanın tam zamanı. Birikimlerinizi 24 saat koruyabilmek için gece gündüz çalışan güvenlik personelinize en iyi Kabin yapışır.

Bekçi Kulübesi Fiyatları ile Kazançlı Çıkın

Uzun ömürde kullanım kalitesi, en iyi yalıtım performansı, yangın güvenliği gibi çok sayıda üstünlüğüyle Karmod bekçi kulübesi fiyatları ile kazançlı çıkın. Karmod modüler yapılar özel otomasyon üretim teknolojisine sahip modern tesislerde üretiliyor. Üretimde en iyi kalitede hammadde ve yapı malzemeleri kullanılıyor. Benzerlerine göre uzun ömürlü kullanım sağlayan kalite üstünlüğüyle öne çıkıyor. Karmod yapılarını öne çıkaran bir diğer önemli avantajda yalıtım performansı.

CTP teknolojili veya sandviç panel sistemle üretilmiş bekçi kulübeleri olsun iklimlendirmesi en az enerji sarfiyatıyla gerçekleşir. Yalıtımlı sistemiyle kışın uzun gecelerinde eksiyi bulan ısı değerlerinde bile yapı içerisi kolayca ısıtılır. Oluşan sıcaklığı uzun süre muhafaza eder. Kulübe içerisinde görev yapan personele en sıcak ortamlar hazırlayarak verimliliğini artırır. Aynı şekilde yazın kavurucu sıcak günlerinde klima gibi serinleticiler en az enerji kullanım ayarında bile bekçi kulübesi içerisini kolayca serinletir. Enerji sarfiyatı azalar, aylık gider bütçelerine tasarruf olarak yansır. Bekçi kulübesi fiyatları ile sadece satın alırken değil kullandıkça da kazanlı çıkın. Karmod güvenlik yapılarının bir diğer önemli avantajı da yangın güvenliğidir. Elektrik tesisatı her plandaki yapıya özel olarak projelendirilmiştir. Projelendirmede kullanım ergonomisi ve tam yangın güvenliği ön planda tutulmuştur. Kablolar, bağlantı klemensleri, sigortalar, aydınlatma armatürleri gibi tüm elektrik malzemeleri en iyi kalitede üretimlerden seçilerek kullanılmaktadır. Projelendirmede yapının ihtiyaç duyabileceği en yüksek enerji kullanımı dikkate alınmıştır. Yapıda yangın açısından görev alan personelin güvenliği en üst düzeyde düşünülmüştür. Bekçi kulübesi fiyat avantajını en güvenli yapı tercihiyle yakından yaşayarak üzücü sorunları geride bırakın.

Bekçi Kulübesi İzmir için Karmod Farkı

Ülkemizin önde gelen sanayi merkezlerinden İzmir’in bekçi kulübesi tercihi Karmod. Türkiye’nin en iyi güvenlik binalarını üreten Karmod yapıları Ege’nin sanayi bölgelerinde. Bekçi kulübesi İzmir sanayi güvenlik noktaları kullanımları arasında Aliağa Kimya İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi, Buca Ege Giyim OSB, İzmir Atatürk OSB, Bergama OSB, Bağyurdu OSB, Kemalpaşa OSB, Kınık OSB, Menemen Plastik İhtisas OSB, Ödemiş OSB, Torbalı OSB, Tire OSB, İTOB OSB, Pancar Organize Sanayi Bölgeleri yer alıyor. Bekçi kulübesi İzmir sanayi tesislerinin güvenliğini sağlarken Ege’nin incisi üretim ve ihracatıyla dünya ülkelerine güvenle açılıyor. Sanayi tesisleriyle birlikte Bekçi kulübesi İzmir genelinde kamu binaları, eğitim binaları, yönetim ofisleri, konsolosluklar gibi çok sayıda alanda güvenlik personelinin verimliliğini artıran sıcak yuva oluyor.

Bekçi Kulübesi Modelleri

Bekçi Kulübesi
bekçi kulübesi fiyatları
bekçi kulübesi istanbul
bekçi kulübeleri
bekçi kulübesi modelleri
bekçi kulübesi
bekçi kulübesi ikinci el
sahibinden ikinci el bekçi kulübesi
bekçi kulübesi ankara
satılık bekçi kulübesi
ikinci el bekçi kulübesi
sahibinden bekçi kulübesi
prefabrik bekçi kulübesi
satılık 2.el bekçi kulübesi
bekçi kulübesi izmir