Polyester Kabin

Modüler kabinlerin dünya lideri üreticisince CTP teknolojisi kullanılarak üretilen Polyester Kabin benzersiz üstünlükleriyle kazandırıyor. 1986 yılından bugüne uzmanlıkla hazırlanan yirminin üzerinde farklı plandaki yapı üretim üstünlükleriyle hazırlanarak son kullanıcıya sunuluyor. En iyi kalitede hammadde ve yapı malzemesi kullanımı Karmod polyester kabin ürünlerinde. Panel üretiminde kullanılan polyester, jelkot, cam elyaf ve poliüretan hammaddelerinin en iyi kaliteleri bu özel kabinde bir arada. Bu hammaddeler uzmanlıkla hazırlanan kusursuz kalıplar kullanılarak modern hatlarda teknolojik üretimle buluşuyor.

Polyester Kabin Modelleri

Kabin 150x150 cm
Kabin 150x150 cm
Kabin 150x215 cm
Kabin 150x215 cm
Kabin 150x270 cm
Kabin 150x270 cm
Kabin 215x215 cm
Kabin 215x215 cm
Kabin 215x270cm
Kabin 215x270cm
Kabin 215x390cm
Kabin 215x390cm
Kabin 270x270cm
Kabin 270x270cm
Kabin 270x390 cm
Kabin 270x390 cm
Kabin 270x510 cm
Kabin 270x510 cm
Kabin 270x630 cm
Kabin 270x630 cm
Kabin 270x750 cm
Kabin 270x750 cm
Kabin 390x390 cm
Kabin 390x390 cm
Kabin 390x510 cm
Kabin 390x510 cm
Kabin 390x630 cm
Kabin 390x630 cm
Kabin 390x750 cm
Kabin 390x750 cm
Kabin 390x870 cm
Kabin 390x870 cm
Kabin 390x990 cm
Kabin 390x990 cm
Kabin 390x1100 cm
Kabin 390x1100 cm
Kabin 390x1230 cm
Kabin 390x1230 cm

Polyester atımı ve jelkot uygulaması özel makine otomasyonunda ideal dağılımda gerçekleşirken cam elyaf serimi ustalıkla uygulanıyor. Duvar ve çatı panel izolasyonunda çok önemli olan poliüretan enjektesi aynı teknolojik hatta ideal yoğunlukta otomatik püskürtmeyle yapılıyor. Karmod’a özgü ısıl işlem fırınında mükemmel zamanlamayla ısı verilen Polyester Kabin panelleri her yönüyle en iyi kalitede hazır hale geliyor.

Montaj aşamasına geldiğinde bu yenilikçi teknolojiyle kabin yüzey parlaklığı, darbe dayanımı, pütürsüz yüzey, yalıtım üstünlüğü panellerde hemen fark ediliyor. Montaj hattında duvar ve çatı panelleri birleştirilen polyester kabin modelleri sevke hazır hale getiriliyor.

Polyester Kabin Fiyatları neden avantajlı

Çatı ve duvarları, kapısı, penceresi, özel projeli elektrik ve su tesisat sistemleriyle teknolojik hatta üretilen polyester kabin fiyatları kullanıma hazır sunuluyor. Sevk edilir edilmez kullanıma başlanacak şekilde imalatı bu yenilikçi yapı modelini fiyatlarıyla avantajlı konuma yükseltiyor. Normal şartlarda betonarme benzeri yöntemlerle bir kulübe inşa etmeye karar verseniz malzeme tedariki ve usta giderleri hesaplanamayacak bütçelere ulaşabiliyor. Tuğla veya gaz betonu, çimentosu, camı, penceresi, kapısı, elektrik ve su tesisatı için ayrı ayrı tedarik yapmanız gerekecek. Bu maliyetlerin üzerine duvarcı, sıvacı, boyacı, elektrik ve su tesisatçısı gibi farklı usta ihtiyaçları eklendiğinde yüksek işçilik maliyetleri fiyata eklenecek.

Polyester kabin duvardan çatıya, pencereden kapıya, elektrik ve su tesisat sistemlerine varana kadar her şeyiyle hazır. Hemen alın anında kullanmaya başlayın. Malzeme ve işçiliklerle uğraşmadan uzun yıllar bakım gerektirmeden güvenle kullanın. Modern üretim hatlarında israf edilmeden üretilip kapınıza kadar teslim edilen polyester kabin fiyatları bu avantajlarıyla beraber yaşattığı konforla oldukça ekonomik.

Polyester Kabin Fiyatları değerlendirilirken nelere dikkat edilmeli

Her sektörde olduğu gibi hazır yapı sektöründe üretilen kabinlerin de fiyat bandını belirleyen hususlar var. Polyester kabin fiyatları değerlendirilirken bu hususlar mutlaka göz önünde bulundurulmalı. Aksi durumda ekonomik gördüğünüz bir ürün size beklenmedik masraflar açarak bütçenize öngörülemeyen maliyetler yükleyebilir. Muhtemel sorunlarla karşılaşmamınız için modüler kabin satın almada bazı nüansları burada aktarmaya çalışacağız.

Öncelikle yapının üretiminde önemli etken olan hammadde kalitesi oldukça. Hammadde gerek dayanımı gerekse yalıtım açısından yapıyı oluşturan duvar ve çatı panellerinin ana birleşenini oluşturuyor. Bu nedenle polyester kabin üretiminde kullanılan hammaddelerin imalat öncesinde düzenli analizlerinin yapılması gerekir. Üretim sonrası deforme, çökme, kırılganlık ve yalıtım zafiyeti açısından bu analiz son derece önemli. Karmod yapılarında kullandığı polyester, cam elyaf, jelkot ve poliüretan hammaddelerini üretim öncesi numune testlerini gerçekleştirerek işleme almaktadır.

Kabin panel kalıp kalitesi, bakımı ve işçiliği de sağlıklı bir yapı elde edilebilmesi için dikkat edilmesi gereken detaylar arasında. Özenli işçiliği bulunmayan ve periyodik bakıma alınmayan kalıplar kullanılarak üretilen kabinlerin ömrü oldukça düşük olmaktadır. Hammadde ve kalıbı vurguladıktan sonra en önemli konu üretim tekniğidir. Üretimin bant hattında otomasyonla gerçekleştiriliyor olması kaliteli ürün polyester kabin elde edebilmenin en iyi yolu. Geleneksel yöntemlerle gelişi güzel uygulanan hammadde serimi otomasyon sistemiyle tam yoğunlukta gerçekleştirilmektedir. Böylece yapı dayanım, mukavemet, parlak yüzey ve dengeli poliüretan yalıtım serimi açısından en iyi seviyeye ulaşmaktadır.

Kaliteli modüler kabin için bir diğer önemli detay fırınlama sistemidir. Hammaddelerin tepkimelerini tamamlayarak kabin panellerini adeta bir çelik gibi tutmasına ısıl işlem tekniği değer kazandırmaktadır. Üretim aşamalarını mükemmel bir yapıyı oluşturmak için tamamlayan diğer etkenler projeli elektrik ve su tesisat sistemidir. Polyester kabin tesisatında yapıya özel proje, kaliteli malzeme tercihi, kalite kontrol aşamalarıyla hataya bırakılmayan işçilik denetimi yapı güvenliğini artıran etkenler.

En iyi hammadde kullanımı, kalıp kalitesi, otomasyon üretimi, özel fırın sistemi, projeli tesisatlarıyla en iyi polyester kabin fiyatlarını değerlendirin. Araştırdığınızda en iyisinin Karmod kabin olduğu sonucunu ulaşacağınıza eminiz.

En konforlu iç mekan Polyester Kabinde

Sektördeki uzmanlıkla özel tasarıma sahip lider marka üretimi Polyester Kabin en iyi iç mekan konforunu yaşatmak için özel hazırlandı. Parlak yüzey üstünlüğü, detay çözümleri, parlak yüzeyiyle dış mekan konforu yaşatan modüler yapılar iç mekanda da aynı çizgiyi sürdürüyor. Panel birleşim köşeleri yapıla özel tasarlanan kapamalarla mükemmel şekilde gizlenerek ferah mekana katkı sağlamıştır. Özel tasarım çizgileriyle yapı içerisindeki köşelere varana kadar tüm alanlar kullanıma kazandırılmıştır.

Yapının üç cephesinde bulunan özel pencereleriyle en iyi seyir performansına katkı sunulmuştur. Camları otomotiv sanayinde olduğu gibi temperli olup dağılmayan özelliğiyle kullanıcıya zarar vermesinin önüne geçilmiştir. Aydınlatma anahtarları kullanım ergonomisi için en ideal yerlere özenle yerleştirilmiştir. Armatürlerde yapıya değer katacak aydınlatma ekipmanı seçkin markalardan tedarikle kullanılmıştır. Polyester kabin ideal tavan yüksekliği standardıyla konfor yaşatan kullanım ergonomisine katkı sağlanmıştır.

Farklı ihtiyaçlara pratik çözüm Polyester Kabin

Güvenlik kulübesi yapıları başta olmak üzere büfe, ofis, stor mağaza gibi ihtiyaçlar için tercih edilen polyester kabin hayatın her yerinde yanımızda. Modern mimari konsepti, parlak yüzeyi, dayanım gibi üstünlükleriyle şehir meydanları veya doğal çevreye konulduğu her yere değer katar. Kullanıma hazır sunumu ve enerji tasarrufu kazandıran yalıtımı yapıyı avantajlı kılan bir diğer önemli üstünlüklerdir.

Polyester kabin, fabrikalar, iş merkezleri, parklar, polis noktaları, elçilikler, okullar, otoparklar gibi farklı alanlarda güvenlik kabini olarak kullanılıyor. Halk ekmek satışı, gazete, dergi, akbil ve akıllı kart satışı, market, manav, berber kabinin ofis amaçlı kullanım yerleri arasında. Polyester kabin ülkelere göre askeri tesis, şantiye yemekhane ve yatakhanesi, konut gibi çok farklı amaçlar için de kullanılabiliyor.