Kabin Fiyatları

Bant sisteminin getirdiği avantajlar nedeniyle benzerlerine göre yüksek kalitede malzeme kullanımıyla üretilmesine rağmen Karmod kabin fiyatları oldukça ekonomiktir. Dünya lideri üretici Karmod’un teknolojik üretiminden doğan üstünlükler müşteri lehine ürünlere yansımıştır. İzoleli duvar panelleri, parlak yüzeyi, kaliteli aydınlatma ve su armatürleri, pvc kapısı, temperli camı, dekoratif zemin kaplamaları Karmod kabinin üstünlüklerinden bazılarıdır.

Güncel Kabin Fiyatları İçin Hemen Bize Ulaşın

Kabin Fiyatları Avantajlarıyla Yüzünüzü Güldürecek

Çok sayıda kapalı mekan ihtiyacına pratik kullanımda hazır yapıların sunulduğu Karmod kabin fiyatları avantajlarla dolu. Güvenlik yapılarından büfe çözümlerine, kullanıma hazır ofislerden mobil tuvalet yapılarına çok sayıda avantajıyla yüzünüzü güldürecek. 2 metrekareden 50 metrekareye varan büyüklüklerde çok sayıda ölçüde model sunumuyla ihtiyacınız olan her alanda güvenle kullanabileceğiniz modern yapılar. Üstelik tüm donatılarıyla kullanımınıza hazır. Sipariş verdiğinizde nereye isterseniz oraya gelsin araçtan indirilir indirilmez anında kullanmaya başlayın. Yapıya özel projelendirilmiş elektrik tesisatı armatürlerine varana kadar kullanımınıza hazır uygulanmış durumda. Yapıyı elektrikle buluşturmanız arka kısımda üstte yer alan özel buatı ana şebeke bağlantısını yapmak kadar kolay.

Tuvaletli ve duş kabinli modellerde atık ve temiz su tesisatı da hazır sunuluyor. Sistemi devreye almanız sıhhi tesisatı temiz şebekeye, atık tesisatına da merkezi kanalizasyon hattına bağlatmanız yeterli. Bu bağlantıları kolaylaştırmak için temiz ve atık şebeke boruları kabin arka kısma çıkartılmış durumda. Elektrikten suya özel projeli tüm bu uygulamalar kabin fiyatları içerisine dahi edilmiş durumda.

Her biri Karmod uzmanlığıyla üretilen kullanıma hazır konsept yapılar çok sayıda öne çıkan avantaja sahip. Kapısı penceresi, elektrik ve su tesisatıyla kullanıma hazır. Uzun ömürlü yapı sınıfıyla uzun yıllar bakım gerektirmeden güvenle kullanılır. Özel yalıtımlı duvar ve çatı panelleriyle iklimlendirme kolaylıkla yapılır. Yaz kış en az enerji harcamasıyla bütçe giderlerini azaltarak kazandırır.

Enerji Tasarrufuyla Kazandıran Kabin Fiyatları

Karmod kabin fiyatları yüksek yalıtım performansına sahiptir. Bu nedenle satın alma sırasındaki fiyat avantajını kullanım süresince enerji tasarrufu sağlayan yalıtım performansıyla devam ettirir. Peki Karmod hazır modüler yapıları enerji tasarrufuyla ayrıcalıklı kılan özellik farkları neler? CTP sistemli polyester yapılar olsun veya sandviç panel duvar ve çatı sistemine sahip yapılar olsun her detayı benzerlerine göre üstün yalıtım uygulamalarıyla öne çıkıyor. CTP polyester Karmod güvenlik ve büfe yapılarının duvar ve panel sistemi özel teknolojiyle bant hattında üretiliyor. CTP panellerin üretiminde polyester ana malzeme cam elyaf takviyelerle güçlendiriliyor. Ara kısma yüksek dansite yoğunluğunda poliüretan yalıtım maddesi uygulanıyor. Özel levhalar arasına poliüretan enjektesi özel tekniklerle uygulanmakta olup panellerin her bölgesine ulaşan yalıtım madde yoğunluğu aynı seviyede gerçekleşiyor. Bu durum Karmod CTP polyester yapıların panellerini yalıtım değeri olarak en iyi seviyeye yükseltiyor. Teknolojik yalıtım püskürtme uygulamasıyla kabin panellerinin yalıtımı benzersiz değere ulaşıyor. Aynı zamanda yüzey parlaklığı özel fırınlama sisteminin de yardımıyla sağlanıyor.

Karmod panel sistemli güvenlik ve büfe yapılarının duvar sisteminde de aynı öne çıkan yalıtım üstünlüğü sürdürülüyor. Panel sistemli yapıların duvarları çift yönde özel boyalı levhalar arasına EPS dolgu maddesi kullanılarak üretiliyor. Böylece CTP veya panel sistemli Karmod yapıları yalıtımlı panelleriyle en iyi iklimlendirme performansı yakalıyor. Kışın en soğuk geceleri veya yazın en sıcak günlerinde iklimlendirme en az enerji kullanımıyla gerçekleştiriliyor. Ortam ısıtıldığında oluşan sıcaklığı uzun süre muhafaza ediyor. Yazın en sıcak günlerinde klima veya benzeri serinletici cihazlar en düşük ayarda bile yapıyı kolayca serinletiyor. İklimlendirme enerji tasarrufuyla uzun yıllar kullandıkça bütçe giderlerini azaltarak kazandırıyor.

Kabin Fiyatları Güvenlik Yapılarına Özel

Karmod kullanıma hazır modüler yapılar güvenlik binalarının en çok tercih edilen markası. Karmod markasını tercihte öne çıkaran çok sayıda önemli avantaj var. Karmod 1986 yılından günümüze uzanan üretim tecrübesiyle dünyanın 130’u aşkın ülkesine yapı ihracatı gerçekleştirmiş güçlü bir marka. 2 m2’lik en küçük yapısından çok sayıda personelin görev alacağı büyük güvenlik binalarına kadar en iyi ergonomide yapılar tasarlıyor. Tüm yapılarında olduğu gibi güvenlik yapılarını da modern tesislerde en iyi malzeme kullanımıyla yenilikçi teknolojilerle gerçekleştiriyor. Dış görünüşüyle konulduğu her yere modern görünüm ve zarafet kazandırıyor. İçinde görev alan güvenlik personeline en iyi kullanım ergonomisiyle konfor yaşatıyor. İç mekanda köşelerden çatıya varana kadar en iyi ergonomide çözümlere sahip. Kalitesi, ergonomisi, konforu, yalıtım üstünlüğüyle kabin fiyatları avantajıyla güvenlik yapılarında öne çıkıyor. İşletme yöneticileri güvenliğinde önemli görev ifa eden personelin verimliliğini artırarak riskleri geride bırakmak için özellikle Karmod güvenlik yapılarını tercih ediyor.

Özel sektörden kamuya İstanbul’dan Antalya’ya, İzmir’den Ankara’ya kabin fiyatları avantajlarını sürekli yaşayarak sorunları geride bırakmak isteyenler personeline Karmod yapılarını alıyor.

Cazip Kabin Fiyatlarıyla İşletmenizi Gemen Açın

Karmod kullanıma hazır konsept yapılar kafeteryadan markete, restorandan büfeye hayatın her anına pratik çözüm getiriyor. Araçtan indirildiği anda kullanıma hazır konseptiyle çok cazip kabin fiyatları işletmecinin yüzünü güldürüyor. Kafeler, restoranlar, satış büfeleri, mini marketler, manavlar, çay ocakları, pastaneler kolayca açılıyor. İşletmenizi hazır konsept Karmod yapılarıyla hemen açarak anında kazanmaya başlamak için yapının sığacağı uygunlukta bir mekan ayarlamanız yeterli. Karmod büfe yapılarıyla işletme yatırımlarını geride bırakın. Cadde cadde gezerek kiralık dükkan arama derdine son verin. Kiracı olmak yerine kendi işletmenize sahip olun. Her ay ödemeniz gereken kira giderlerini geride bırakarak kazançlı çıkın.

Pratikliği ve cazip kabin fiyatlarıyla Karmod yapıları sadece Türkiye’de değil tüm dünyada tercih ediliyor. İngiltere’de Manchester United, Fransa’da Paris Sanit Germain, İspanya’da Barcelona gibi dünyanın futbolda öne çıkan takımları Karmod kabinleri tercih etti. Her biri kulüplerinin kurumsal ürünlerini renklerine özel konseptte dizayn ettikleri Karmod satış mağazalarında taraftarlarıyla buluşturuyor.

İHE İstanbul Halk Ekmek her gün milyonlarca ekmeği Karmod kabinlerle İstanbulluyla buluşturuyor. Edirne Belediyesi, Samsun, Ankara, Bursa; Kocaeli gibi çok sayıda şehirde halk ekmekler Karmod büfelerden tüketiciyle buluşuyor.

Kullanıma Hazır Kabin Fiyatlarıyla İnşa Süreçlerini Geride Bırakın

Her geçen gün artan inşaat malzeme fiyatları ve çok sayıda usta organizasyonu gerektiren uzun inşa süreçlerini geride bırakmaya hazır mısınız? Karmod kullanıma hazır kabin fiyatları ile inşa süreçlerini tamamıyla geride bırakın. Hem zamandan hem, hem yıpratıcı inşa süreçlerinden hem de yapı maliyetlerinden kurtularak büyük avantalarla kazançlı çıkın.

Karmod yapıları her şeyiyle kullanımınıza hazır. 2 m2’den 50 m2’ye kadar pratik binalar sipariş verdiğinizde kapınıza kadar hazır geliyor. Araçtan indirildiği anda kullanmaya başlayabilirsiniz. Karmod hazır kabin modellerini tercih ederek beton, tuğla, harç gibi şantiye görüntülerine son verin. Duvardan çatıya, kapıdan pencereye, elektrikten atık ve sıhhi su tesisatlarına her türlü ustalık gerektiren sorunlu işlerle uğraşmaktan kurtulun. Karmod kabin fiyatları inşaat süreçlerini tamamıyla geride bırakan hazır yapı sunumu ve kullanım süresince kazandıran avantajlarıyla bilinçli yatırımcının tercihi.

Kabin Fiyatları

150X150cm Kabin Fiyatları
150X215cm Kabin Fiyatları
270X270cm Kabin Fiyatları