Duş Kabini

Her türlü işçi şantiyeleriyle beraber fabrikalar, imalathaneler, dinlenme tesisleri gibi alanlar için kullanıma hazır üretilen Karmod duş kabinleri pratik kullanıma sahiptir. Her yönüyle Karmod kalitesini taşıyan duş kabinlerimiz armatürlerinden duş teknesine, pvc kapısından havalandırma menfezine dünya standartlarına sahiptir. Tek üniteli duş ürünlerinin yanı sıra yoğun kullanımlı şantiye ortamları gibi alanlar için çoklu üniteli duşkabinleri üretilmektedir. Duş ünitelerimizin atık su çıkışları arkadan olup kolayca bağlantı yapılabilmektedir.

Seyyar Duş Pratik Çözüm

Her ünitesiyle hazır bir yapı olarak teslim edilen seyyar duş pratik çözümüyle popüler ürünler arasında yer alıyor. Duş kabini hazırlamak için gerekli tüm inşa süreçlerini ortadan kaldırıyor. Mobil ünite özelliğiyle her yere konumlandırılarak kolay kullanım avantajı sunuyor. Fabrika endüstri tesisleri, şantiye sahaları, futbol halı sahaları, şehir stadyumları, dinlenme tesisleri gibi çok sayıda alanda kullanılıyor. Mobil duş kabini her ünitesiyle kullanıma hazır sevk ediliyor. Tasarımı uzmanlarca en iyi ergonomide gerçekleştirilen seyyar tuvalet ve duşlar modern tesislerde üretiliyor. Üretiminde kullanılan duş kabini, el yıkama lavabosu, tuvalet kağıtlığı, ayna gibi aksesuarlara varana kadar eni iyi yapı malzemeleri tercih edilerek kullanılıyor.

Yapının genel gövdesi duvardan çatıya iki ayrı modelde üretiliyor. Her bir model uzun ömürlü kullanım standardında kalite ile öne çıkıyor. CTP sistemli polyester duş kabini parlak yüzeyi, panel yalıtım üstünlüğü ile öne çıkar. Korozyon oluşumuna tamamen engel olan yapı modeliyle uzun yıllar güvenle kullanılır. İç ve dış kısımda ıslaklık, nem gibi faktörler yapı özelliğini etkilemez. Karmod uzmanlığıyla geliştirilip üretilen diğer bir duş kabin modeli de panel kabin sistemi. Panel sistem duş kabinleri paslanmaz taşıyıcı metalleri ve yalıtımlı duvar panelleriyle öne çıkar. Uzun yıllar ilk günkü canlılığını muhafaza eder. Seyyar duş kabininin kapısında uzun ömürlü elektrostatik boyalı alüminyum kapı sistemi tercih edilmiştir. Kapı üzerinde havalandırma kolaylığı sağlayan özel menfeze yer verilmiştir. Arka kısımda ayrı bir havalandırma menfezi daha bulunmaktadır.

Seyyar Duş Size Neler Kazandıracak?

Modern tasarımlı kullanıma hazır konseptli seyyar duş kabini ile çok sayıda avantajı birlikte yaşayacaksınız. Öncelikle hazır duş kabini inşa süreçlerini tamamıyla ortadan kaldırıyor. Fabrikanızda, şantiyede veya sosyal tesislerde duş ihtiyacı olan her yerde mobil yapı satın alarak hemen devreye alabilirsiniz. Üstelik temel betonu, duvar örme, çatı, sıva, elektrik ve su tesisatı gibi işlemlerin tamamını geride bırakarak.

Ünite içerisinde her şey kullanımınıza hazır. Duş kabini ile birlikte arzu ederseniz yer taşı veya klozet üniteli modelleri de tercih edebilirsiniz. Ünitelerin montajı Karmod uzmanlığıyla tüm detay aksesuarlara varana kadar kullanıma hazır şekilde üretiliyor. Duş teknesi Karmod uzmanlığıyla yapıya özel kalitede yapılmış olup darbe mukavemet dayanımıyla öne çıkar. Batarya ve duş telefonunda kalite belgeli üretimler özel olarak seçilerek kullanılmaktadır. El yıkama lavabosu, taharet musluğu, kağıt havluluk, ayna, havalandırma menfezleri, rezervuar sistemi, askılık gibi aksesuarlar Karmod tuvalet ve duş kabinlerinin hasır sunulan standartlaşmış uygulamaları arasında yer alır.

Seyyar duş yapısını işletmenizde dilediğiniz yere konumlandırabilirsiniz. Çok az yer kaplayan modern ve ergonomik tasarımıyla en küçük boşluklara bile kolayca yerleştirilebilir.

Seyyar Duş Modelleri Seçiminize Özel

Karmod uzmanlığı ile üretilen seyyar duş modelleri tekli üniteden başlayarak ikili ve üçlü ünitelerde tek yapı içerisinde projeli üretilmektedir. Planlar müşteri deneyimleri ve uzun yılların verdiği uzmanlıkla tasarlanmış olup her modelde en iyi kullanım ergonomisine sahiptir. Tekli ünitede seyyar duş modeli iki ayrı ölçüde üretilmektedir. CTP polyester panelli üretimlerin ölçüsü 150x150 cm ölçüdedir. Panel sistemli duş üniteleri ise 135x135 cm’dir. Her iki yapı modeli de uzun ömürlü kullanımla birlikte ergonomisiyle öne çıkar. Standart üretimli ikili veya üçlü üniteler hizmet çeşitliliği açısından avantaj sağlar. Örneğin bir ünite duş, diğer üniteler ise yer taşı ve klozet üniteli olarak üretilebilir. Tercihe göre her iki veya üç ünitede aynı şekilde üretim gerçekleştirilebilir. Modellerde duş veya tuvalet tercihleri üretim standardı olarak planlanmış olup tamamen müşteri seçimine bırakılmıştır.

Dörtlü seyyar tuvalet ve duş kabinleri çift yönde iki ayrı üniteli planla üretilebilmektedir. Bu sistem piknik alanları, dinlenme tesisleri gibi yerlerde bay bayan kullanımını pratik hale getirmektedir. Modellerde kanalizasyon bağlantısının kolaylıkla gerçekleştirilebilmesi için gider borusu yapı arka kısmından çıkartılmıştır. Bağlantı yapıyı kaldırmadan rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. Yer taşılı modellerde ünite şase ile yükseltilmiş olup gider tıkanması gibi sorunlar tamamıyla geride bırakılmıştır. Seyyar duş modelleri arasında ana kapıdan girildiğinde lavabo salonunun bulunduğu ünitelere içeriden ayrı kapılarla girildiği planlarda yer almaktadır.

Seyyar Duş Hayatın Her Alanında

Tuvalet ve banyo ünitelerine hazır yapı avantajı kazandıran seyyar duş hayatın her alanında en pratik kullanım modeliyle öne çıkıyor. Enerjiden madenciliğe, yol yapımdan inşaata birçok alanda ihtiyaç duyulan şantiye yapı grubunun önemli bir parçası oluyor. Fabrika ve üretim tesisleri, spor tesisleri, halı sahalar, park ve bahçeler, piknik alanları, dinlenme tesisleri gibi farklı alanlarda güvenle kullanılıyor. Mobil ünite avantajıyla her yere pratik şekilde taşınabiliyor. Sipariş sonrası istenilen yere sevk edilerek aynı gün kullanıma sunulabiliyor. Kullanım için yapının arkasına kadar özel projelerle çekilmiş atık su ve sıhhi tesisat sistemini ana şebekelere bağlantı yaptırmak yeterli. Yapıya özel projelendirilip Karmod uzmanlığıyla kalite kontrol aşamalarında uygulanmış yangın güvenliğinde elektrik tesisatı da armatürlerine kadar kullanıma hazır. Elektrik sistemini devreye almak için yapı arkasında bulunan özel buatı ana şebeke bağlantısıyla buluşturmanız yeterli olacaktır.

Hazır Yapı Avantajına Seyyar Duş Fiyat Avantajına da Ekliyoruz

Seyyar duş modelleri proje çizimi ve inşa süreçlerinin tamamını ortadan kaldırarak yatırımcılara büyük kolaylık kazandırıyor. Çok az yer kaplayan yapı tasarımıyla dar alanlara bile kolayca yerleştirilebiliyor. Maliyetleri ile son derece ekonomik. Kullanıma hazır konseptteki seyyar duş fiyatı tuğla betonlu sistemle inşa edilmesi planlanan yapılara göre en az yüzde 50 daha avantajlı. Hazır duş kabin fiyatları ile de inşa süreçlerindeki zorlukları ortadan kaldıran yeniliğiyle de çok kazançlı. Tercih eden bilinçli yatırımcılara hem zamandan hem de bütçeden kazandırıyor. Çok sayıda usta ile uğraşma sorunlarını tamamen ortadan kaldırıyor. Fabrikanız veya sosyal tesisisiniz için basit bir duş kabini inşa etmeye karar verdiğinizde projeden inşaata çok sayıda aşama ile uğraşarak zaman ayırmanız gerekecek. Betondu, duvarcı, sıvacı, elektrikçi, su tesisatçısı, çatıcı, boyacı derken çok sayıda ustaya ön göremediğiniz işçilikler ödemek durumunda kalmayın. Karmod hazır kabinleri tercih edin seyyar duş fiyatlarından da zamandan da kazançlı çıkın.

Engelli Kullanımına Özel Seyyar Duş

Karmod uzmanlığı ile engelli kullanımına özel seyyar duş modellerini de tasarlayıp üretiyor. Engelli kabinleri tekerlekli araç rampasından iç ünitelere kadar engelli kullanımına özel üretiliyor. Geniş iç mekanıyla engelli araç manevrası özellikle planlanmış durumda. Duş ünitesinden özel tutmaçlara, ekstra ayna aksesuarlarına kadar her detay özel engelli seyyar duş kabinlerinde.

Polyester Duş Kabini

Duş Kabini
polyester Duş kabini
Duş Kabimelri
Polyester Duş Kabin Fiyatları
Duşa Kabin
Duş Kabin Modelleri